starsia zena mladsi muz-problem?

Príspevok v téme: starsia zena mladsi muz-problem?
sewie

ahojte, paci sa mi jeden chalan-muz:) ale ja mam 25 a on 20(alebo 21-neviem presne)a ja sa pacim jemu-je zlati, fajn a je s nim sranda atd. ale vzdy sa mi skor pacili chalani co boli odo mna starsi-alebo aspon tak posobili...bojim sa toho vekoveho rozdielu...nechcem si pripadat ze "lovim zajacikov". co si o tom myslite? je to velky rozdiel?...:/

[zruseny1]

lost... myslím, že sa ich nájde dosť veľa, aspoň čo ja pozorujem...
byť mužom, tiež by som asi brala staršiu a rozumnejšiu
:)

smajliQa

sewie... ja som mala vzdy starsich chalanov, a teraz mam rovnako stareho ako ja, no ale poviem ti pravdu, ak by bol mladsi, asi by som to vzdala...

nie nadarmo sa hovori ze chlap ma byt starsi, lebo zena dospieva skor...

ja mojho priatel amilujem, ale casto sa stretavam s tym, ze v niektorych situaciach si nevie rady, alebo ze by potreboval mamicku :D

[zruseny1]

dost vela muzov chce vyslovene starsiu partnerku
myslim, ze dnes je to ozaj dost bezne, ked je zena starsia, 4 roky nie je tak vela :)

Weva

ja osobnu skusenost nemam ale kamarati s trosku vacsim vekovym rozdielom ako vas sa minuly rok brali, a su totalne vyrovnany par - chalan vzdy vedel co chce a nepotreboval si nic dokazovat a ona je stihla, sportova - posobia ako rovnakeho veku a klape im to...

Takze predsudky bokom, len si vo vnutri proste rozober, ci je len "zlaty" alebo to skutocne ma sancu

lulu22

no podľa mňa to nie až taký rozdiel.. hlavne záleží, či ti rozumovo stačí..nerieš, či budeš abo nebudeš lovkyňa zajačikov..
moja kolegyňa ma o 3roky mladšieho, ona má 26rokov a vyzerajú akoby on bol starší, ona je malá, chudá, milená.. ale môj bývalý má o 5rokov staršiu, ona má 30 a už je to na nej poznať..priznal sa mi, že sa bojí toho, že ona už zachvíľu bude chcieť deti..on ale na to ani nemyslí, že by chcel..vieš, žena v najlepších rokoch a bezdetná..
veď vyskúšaj, za to nič nedáš.

Deee

No 4 roky rozdiel hotový usiacik... Za pár rokov to ani nezbadas...jedine riziko je, že musí ešte trosku dozriet...ale s ty by som si vrásky nerobila...