Po troch rokoch sa so mnou rozisla priatelka...

Príspevok v téme: Po troch rokoch sa so mnou rozisla priatelka...
Remar

Po takmer troch rokoch sa so mnov rozisla moja priatelka.
ako dovod uviedla ze nam to uz dlho spolu neklapalo.
nejdem klamat,zacinali sme spolu velmi mlady,prechodili sme spolu celu strednu skolu a prave sme uspesne zvladly maturity,a prave po nich sa to stalo.uspesne sme uz mali vsetko za sebov a ja som sa prave zacal tesit ze budeme moct byt konecne spolu a uzivat si leto.
priatelka odisla zo svojimi spoluziakmi na poslednu chatu a tam sa v nej nieco muselo zlomit lebo mi prisla uz len oznamit ze sa so mnov rozchadza a ze ma podviedla zo svojim spoluziakom(nevyspala sa s nim ale nebolo to uplne nevinne). ako chlap som hral formu a utesoval som ju ze to bude dobre, sama mi povedala ze sa ku mne mozno do tyzdna vrati a bude ma prosit o moznost skusit to znovu.a tak odo mna odisla,avsak ked sme sa o dva dni stretli aby sme si vratili veci uplne ma to dostalo, bola strasne chladna ako by ju vobec netrapilo co som jej povedal o tom ze by som ju chcel spet a potom odisla.
viem ze ako prvy som chybu urobil ja sam.raz k nam prisla na pretras tema ze sme uz dlho spolu a ze obidvaja sme este mlady a chcely by sme mozno aj skusit nieco nove.tema padla a my sme sa dohodli ze budeme pekne spolu aj nadalej aspon pokym nepojdeme na vysoku a prave ona nas nerozdeli.ja som od tej doby bol od nej mierne odtiahnutejsi co teraz nekonecne lutujem.daval som jej tym sancu najst si niekoho ineho pretoze som si sam nebol isty tym co vlastne chcem,zdalo sa vsak ze je do mna este zalubenejsia ako bola predtym a stale mi to opakovala.ja uz teraz vidim aky som bol ***** ze som jej to nedal na javo aj ja a ze som si to skorej neuvedomil.a tak sa stalo ze ja som po maturite oslavoval,boli zabavy a chaty a robil som blbosti ako kazdy mlady student.avsak tesne pred odchodom na tu jej chatu po jednej zabave som si uvedomil ze to nie je to co chcem a to ako velmi ju lubim,sancu na opravu som vsak uz nedostal kedze ona odisla na tu chatu.
tak ako sa citim teraz som sa nikdy necitil nech uz sa stalo v rodine akekolvek nestastie.je tomu 2 tyzdne a ja si pripadam uplne prazdny a bez ciela,pozerajuci sa na stare fotografie a cakajuci na to kedy sa ozve,pretoze ja sa jej ozvat bojim po takom odmietnuti a chcem si uchovat aspon kusok nadeje,aj ked je falosna.
lutujem svoje chyby a budem sebec ale chcem aby sa ku mne vratila spet aby som mohol byt znova uplny
prosim pytajte sa co chcete budem sa snazit odpovedat ako najlepsie viem.

AdamKrt

Poloz si este otazku, ci clovek, ktory nehanebne zradil Tvoju doveru, ci mu mozes verit a ci si zasluzi Tvoju lasku.

alibi

moj kamarat takto stratil lasku.nasla si po case ineho bola s nim. a on rok a pol bojoval a bojoval a ruze nosil pisal chodil za nou stale dokola... az... ziskal :)
mal by si sa pokusit nejaky cas bojovat.nevzdavaj to tak lahko ak ju milujes.

xantipkaR

Čo tu tie omáčky...ty sa bojíš a čo ja viem čo ... ak chceš ju spať tak jej zavolaj pošli jej kyticu ruží 3 roky su 3 roky poznali ste sa dobre hlavu ti neodrhne jedine žeby si mal problém s egom ale ak ju tak ľubiš nemáš čo stratiť sprav ešte posledný pokus ...urob to čo si nerobil buď trochu romantický a ukáž že ti na nej záleží aspoň si nebudeš vyčítať že si sa vzdal bez boja tej ktorú ako tvrdíš tak veľmi lúbiš len či to je láska musíš vedieť ty..

Lucinka26

mna chalan pred dvoma týždnami nechal preto, lebo ho to nebavilo a rok je nanho vela a chce skúsiť niečo iné ;)
to bude dobré, časom to prejde a ona si uvedomí čo stratila a že toto ju prejde.. aj ja stále čakám že mi napíše.. tak ale.. dievča potrebuje cítiť lásku a to že niekoho pri sebe má.. aj ja som sa často krát cítila sama aj ked som bola sním a dnes by som dala čokolvek za to aby som ho mala pri sebe.. ked hovoríš že ste boli spolu 3 roky tak asi od prvého roč. na strednej.. nechaj ju nech sa teraz "vyblázni".. ale každého s ktorým bude bude porovnávať s tebou a potom príde na to či chce byť znova s tebou..

llajoo

Mna tiez nechala pred pol rokom a este teraz sa neviem stym zmierit asi to bude dlho trvat zena to je cudny tvor mne tiez stale vravievala ako ma strasne lubi a blbosti a vycitala moje chybi stale a teraz ked sme neni spolu je uplne ina skocila by aj na najvacsieho ozrana lajdaka niektore to pochopia az ked sa 10krat popaliaja som mal tiez v mladom veku dievca a pride obdobie ked jej hupne aha este si musim uzivat vyspat sa s 10 az potom pochopi aj ine prioriti:)) ale ruku na srdce keby ze mi teraz zavola tak jej odpustim vsetko nasvete bo ju lubim ako nikoho nasvete ale to by sa musel stat zazrak.

talentmania

tak vies to co si robil ty jej tak ti to teraz vratila dvojnasobne.
ja by som urobila to iste keby si sa ku mne spraval takto odmerane asi ju to teda prestalo s tebou bavit a mozno hlada trvaly vztah a chlapca kt.k nej bude viac romantickejsi a privetivy ako si bol ty ze si sa zmenil to vies ona ti to nemusi verit a hlavne ani vediet ze si sa ty zmenil lebo zase vies ako sa vravi clovek sa len tak lahko nezmeni.Tak neviem viac poradit vravim cas ukaze a este dodam mozno ze si myslela ze ju teda nemilujes tak preco by mala byt s tebou?

Remar

ja som mimo pre to,lebo ona bola vzdy ta psychicky nevyrovnana ktoru som stale drzal nad vodou a ktora bola na mna naviazana ako to len slo.robil som vela chyb.tvrdohlavost ,rozbroje s jej rodicmi ,a vela spravilo aj to ze sa zacala znova kamaratit s babou ktora je podrazacka a nedopraje nikomu to co nema ona,cize ani vztah.a vela bolo aj toho ze jej spoluziacky v triede sa rozchadzali tiez teraz po dlhom case,ale aj tak netusim pre co sa nechce vratit a neviem co by som mal urobit pre to aby sa tak stalo...

Kejky693

No ani by som nepovedala ze zenam to lezie na nervy, teda budem hovorit za seba, ja som stastna ze moj partner je na mna dost naviazany tak ako i ja na neho, pretoze keby nebol tak by sa choval lahostajnesie, urcite veci by mu boli jedno a nevazil by si ma a to iste plati aj pre mna. Ked uz raz dvaja su spolu ale chcu skusit nieco nove tak preco to neskusia vzajomne? Preco to NOVE musi byt vzdy len s niekym inym? A to ci si uvedomy ze ty si pre nu ten naj tak to by si hadam mala uvedomit hned a nie az ked odskusa 10tich. Je to na hlavu.A ak si jej nedal dostatocne najavo ze ju lubis slovami tak hadam keby bola viac vsimavejsia tak to citia ak by mala trpezlivost tak si pocka, predsa je dost tazke vyznat lasku, dat ju co najviac najavo ked sa dotycny boji ci vobec ten druhy zoberie jeho city vazne alebo ci to bude opatovane.

talentmania

Tak asi chce vyskusat aj ineho na druhej strane aj ked tebe po voli aspon ti to povedala ze sa rozchadzate ako by ta mala podvadzat.Mozno zisti ked vyskusa ze si bol predsa ten pravy len uz bude zalezat ci uz aj ty nebudes za vodou uz s inou