Ako zastavit hnacku

RNG

Mnozstvo zivych probiotik a ich sanca sa dostat do criev z activie a inych jogurtov je na smiech.
Su ine zdroje RADOVE silnejsie a nielen mliecne kultury.
Ale aj tak je to lepsie, ako nic.

RNG

Ako som povedal, reasec neriesi problem za hnackou a len umelo zastavi prirodzene krce, ktore telo robi na to, aby vyhodilo neziaduce/skodlive latky. Takze clovek prestane mat hnacku, ale zostane s otravenymi crevami.
Nuz to nenazyvam ziadne rozumne riesenie.
Colostrum potlaci rozne neziaduce mikroby, psylium do seba absorbuje rozne toxiny a vynesia von neziaduce mikroby(vymetie ich aj mechanicky) a nahradis ich probiotikami, krmis mikrovlakninami aby sa rozmnozili, kolonizivali creva a vytlacili aj zbytky neziaducich kultur z criev.
Zatial co reasec nic z tohoto neriesi, len potlaci krce v crevach= typicke adresovanie symptomu, pricom pricina zostava.
Naviac dodas do tela chemicke zamorenie, na ktore male percento ludi doplaca, preto su na kazdom lieku napisane mozne skodlive postranne nasledky, cim sa farmacia brani proti sudom za poskodenie zdravia.

Maros75

Ale no......rng. Sa ti niekto moze vysrat na hovadiny ak ma vazny problem v danom case. Neskor moze skusat bylinkarstvo po zlepseni .

RNG

Reasec je atropin a diphenylhydramine
Na atropine pozri
www.rxlist.com
na diphenylhydramine
www.drugs.com

Myslim, ze potravinove doplnky ako collostrum, psylium a probiotika su bezpecnejsie.
Inac reasec vlastne nenapravi crevnu floru, pre ktoru ma clovek hnacku, len umelo potlaci krce.

RNG

Collostrum a psylium, z kazdeho lyzica, zaliat vodou a rychlo vypit, po chvili zapit kapsulu silnych probiotik. Opakovat kazdych 8 hopdin. Obvykle to zaberie do 24 hodin.
Pokracovat brat psylium a probiotika par dni, nech sa obnovi zdrava probioticka crevna flora.

veet

dakujem lutkovia, je mi lepsie, banany, horka cokolada, tmavy cajik pomohli...:) i tie dalsie rady ocenujem...a vyuzijem i neskor ak by bol pripad nudze...dakujem