Dávam si tak rok

Príspevok v téme: Dávam si tak rok
smutný23

Nechcem radu, len som to niekde zo seba musel dostať

Už dlhšie rozmýšlam nad tým, že to tu ukončím. Tá osamelosť a depresie sa nedajú vydržať už. Život je pre mňa doslova utrpenie. Nechápem prečo som sa vlastne narodil. Nemám žiadnych skutočných kamarátov. A tých čo mám, sú vlastne len ludia s ktorými chodím "pařit". Čiže stretávam sa s nimi tak raz za týždeň. Ostatní majú prácu, frajerky, čiže kašlú na mňa a tak celé dni trčím doma za pc...Nikdy som nebol zalúbený, priatelku som mal, ale ten vzťah nebol nič moc. A čím som starší, tým je ťažšie pre mňa si nejakú nájsť. Moje sebavedomie je velmi malé, niekedy mám dokonca pocit, že som odpudivý.Deprimuje ma, keď vidím tie zalúbené páriky, alebo keď vidím peknú babu a viem, že tá o mňa ani nezakopne..Neviem si ani nájsť prácu, po niekolkých neúspešných pohovoroch nemám už chuť chodiť na ďalšie....

Čiže nemám priatelov, priatelku, prácu, rodina to radšej nekomentujem, nemám na nič talent, som len šedý priemer, ak nie podpriemer, ktorý tu nikomu nebude chýbať. Dávam si tak ešte rok života a tento rok si skúsim poriadne užiť. A ak sa nič nezmení k lepšiemu, ak nebudem konečne aspoň trocha šťastný...

moonriver

PSYchika celé je to o tvojej psychike o tom ako myslíš.

Aj druhý nemaju prácu nemaju partnerku a nie su neštastný ale pracuju na sebe a využivu všetky príležitosti ktoré im život prináša a su otovorený.

Celé je to o tv ojom postoji tak si naladený taku máš psychiku.

Co možeš urobit?:
1/možeš pracovat na sebe napr sa učit nejaký jazyk-tam sa može tiež stretnut zoznámit s inými ludmi aj dievčatami
2/chodievat raz za týžden s kamošmi von,čítat dobru knihu
3/ pripravit sa na pohovor systematicky
4/zatial si nájst prác u a ko brigádnik
5/možeš volný čas využit aj na nejaký šport aby si budoval aj svoje telo nielen ducha

je vela možnosti ako volný čas využit

velrybka

smutný23 ja som sa s tebou chcela fakt skamaratit,skoda..ale ak sa niekedy rozhodnes ze chces novu kamosku ozvi sa prosim...a u mna nic nieje zbytocne ;)

smutný23

Vďaka za rady, ale hneď na začiatku som napísal, že ich nechcem...
Velrybka to ma budeš zbytočne učiť, ale vďaka za ochotu

Barborka27

xantipka, nie vsetci co su tuto dobu na nate a na forach su sami a v depkach :) ludia na zaklade niecoho si urobia svoje zavery ale nikdy o tom nepremyslaju aj z druhej strany..kam to spejeme :)
ja mam priatela ktoreho som poslala na pivo, lebo je sobota vecer a ja som na PN-ke takze musim trcat doma :)
ja stale cakam ze sa aj Smutny vyjadri..

velrybka

xantipkaR- nie ja som si vobec nedala marihuanu,nepotrebujem to...ja som sa zapojila do tejto temy,lebo chcem pomoct jednej smutnej dusi,ktora zabludila na toto forum...vyhladavam takych ludi aby som im pomohla,je smutne ze ludia neveria ze aj dnes existuju ludia ktory su naozaj stastny a svoju radost zo zivota chcu podat dalej,ze existuju ludia ktory chcu pomoct,zadarmo,len tak lebo ich to tesi...a ze v dnesnej dobe su ludia ktory chcu pomoct a nemusia to byt vobec psychiatri..a to ze dnes vecer sedim za svojim pc a citam problemy ludi a reagujem na kadejake temy tak to neznamena ze som opustena a sama...mám priatelov ktory mi pomahaju a robia moj zivot krajsim,tak ja hladam dalsich ludi ktorym budem pomahat JA...aj tak moju zivotnu filozofiu pochopi malokto...

xantipkaR

Čo už povolili marihuanu ste tu všetci nahúlený? si tu robíte prdel z toho počuje chlape smutný a opustený, nie si sám opustený všetci čo tu čítajú a píšu sú opustený inak by tu nečumeli ale dakde so svojimi partnermi vystrájali capisce? tak nebuď smutný lebo už nejsi sám...

velrybka

carie- hm,no antidepresiva? no neviem neviem,keby ste vedeli v akych ja som bola srackach a keby som isla za psychitarom tak sypem do seba uz 2roky nejake debilne chemicke prasky a co je viem co...da sa to aj bez toho,je to tazke vstat ale o to je to potom krajsie ;) hm a co keby som tym psychologom bola najpr ja? a potom ked ja nepomozem tak si chod za psychiatrom a trep do seba "lieky" kolko len chces...ale

Barborka27-ty si ovca :D aj ja som sa pobavila,to preto tak reaguje lebo nepije kakao :D