Miestami sa vnom nevyznam

Príspevok v téme: Miestami sa vnom nevyznam
alexiaa56

Sme s priateľom už 9 mesiacov. Do vzťahu som vstupovala s tým , že viem aký je. NO niekedy nevládzem. Môj priateľ je velmi zložitá povaha :D Je flegmatik, no niekedy sa zas chová , že mu nie je všetko jedno. Keď sa ku mne chová ako keby som mu bola kamarátka tolerujem to , alebo keď uprednostní nejake veci pred mnou .Z toho si nič nerobím lebo viem , že to nemyslí zle,on si to totiž neuvedomuje, ale keď ja spravím niečo take ako on , už je zlé, že čo robim. A keď sa ho spýtam , či je mu to prijemne , že on mi to tiež robí. tak to vyvrati , že to nieje pravda alebo zmlkne a prejde na inú tému . Miestami sa v ňom neviem vyznať. Vravim si , že všetko budem robiť pre to, aby ja som mala čiste svedomie, že sa spravam a robím pre naš vzťah čo najviac, no niekedy ma prepadne strašna zurivosť , že už sa nebudem snažiť, ako bude tak bude. Pišem to tu lebo sa skor potrebujem z toho všetkeho vykecať :D:D.. no aj malu radu, že ako sa mam ku nemu chovať.. Ja som vahy on rak. Vraj toto spojenie ku sebe vôbec nejde,...

alexia56

TA3 maš uplnu pravdu :):) asi sa s tým musim zmieriť:P len neviem či sa snažiť. aspon trošku alebo byť taka lahostajna v niektorych vieciach ako on

ta3

Alexiaa, je naivne si mysliet, ze ho zmenis, nakoniec aj sama uznavas, ze sa to neda, ak sa zmenit on sam nechce, vsetky Tvoje snahy su zbytocne, bud sa zmier s jeho povahou, alebo sa s nim rozid, myslim, ze ine riesenie nemas

alexiaa56

simona :) tak neveriš tomu sedieť na riti.. aani nahodou :D:D, zase až taký nie je žeby mu vadilo von.. len fakt niekedy až to prehaňa tou jeho lahkomyselnosťou..len nervy z toho mam:Phoc viem že zbytočne.. miestami mam chuť ho zmeniť... no neda sa.. aspoň niektore veci :D

simonaXYZ

chlapi :D oni môžu všetko, ale mi už nie,
všetci sú taký a nikdy si to nepriznajú :) chce to pevné nervy a vždy sedieť na riti alebo nemať chlapa :D pre toto som sa rozišla po 2 rokoch :) a teraz mi je lepšie