Má ma rád? Čo mám robiť?

Príspevok v téme: Má ma rád? Čo mám robiť?
lenka568

Mám 16 rokov a v lete som stretla jedného 17 ročného chlapca a potom sme si začali písať na nete.
Denne mi písal až sme sa stretli, vždy mi nosil filmy a denne mi písal na nete, písal smsky...

Veľmi sa mi páčil a vyzeralo to tak, že aj ja jemu. Lenže potom som sa dozvedela, že má priateľku. Dosť ma to zobralo. Potom mi povedal, že ano, ale že s ňou je len preto, lebo nieje rád sám, že mu dobre padne objatie atď. Ja som sa napriek tomu rozhodla, že nič nebude. Asi 2 mesiace na to, som sa ho spýtala, že či to ešte platí a povedal, že nevie, lebože sa mu veľmi páčim, ale že má priateľku. Potom to pokračovalo tak, že sme boli kamaráti, no ja som ho ľúbila...
Našla som si priateľa, no o 2 mesiace sme sa rozišli a mne strašne chýba ten chalan z leta... dodnes mi píše a je nám dobre. Žial je chcem niečo viac. Jeden víkend mi v noci volal či nejdem von, že chápe, že sa hnevám, ale že sa chce somnou rozprávať a niečo mi povedať. Stretli sme sa a povedal, že som super, že ma má veľmi rád a že s jeho priateľkou to naozaj nemá význam, že sa rozprávajú o tom že to skončia. Ale že 4 roky je dlhá doba a že potrebuje čas..
Nepovedala som nič na toto. No neviem čo mám robiť. Mám sa s ním stretnúť a povedať mu čo naozaj cítim k nemu, alebo sa snažiť brať ho ako kamaráta, alebo sa s ním vôbec nebaviť?:(

Len nechápem, že keď som mu len kamarátka, prečo mi vkuse píše, prečo ma tak obíjma... lebo to nieje obyčajné objatie, cítim, že ma má rád. Len neviem či by som mu to mala povedať :/

Weva

Uprimne - tiez sa pridavam, ze klobuk dole ze si to takto skvele ustala. Nic ine by cenu nemalo - takto aspon vie, ze ho sice mas rada, ale nie za kazdu cenu, len ak do toho tiez pojde naplno.

Z neho mam dojem, ze Ta len chce dostat, pacis sa mu a uvazuje ci Ta zlomi...
Ako, velmi by som Ti priala aby chcel viac, ale ak by to vedel tak uz davno by nieco podnikol, nie? Chybala by si mu. Nevedel by sa bozkavat ci objimat s nou keby Ta mal plnu hlavu. Takto sa mi zda ze to berie ako spestrenie a poistku, ak sa to rozpadne este vzdy je tu Lenka.

Mozno mu krivdim, neviem - ale ta nerozhodnost a chodenie s niekym len preto ze mu chyba objatie? Co je to za chlapca ked ma priatelku a Tebe povie, ze ju nechce? Ked Ti pise a chodi s Tebou von? Chcela by si takeho keby si bola jeho dievca?

Scotch

kiez by vsetky 16rocne dievcata, a dokonca aj starsie, rozmyslali ako ty... robis dobre, ze hned sa mu nehodis okolo krku a ze si ho odmietla ked ma priatelku.. ak sa mu pacis a ma ta rad viac ako kamaratku, mal by sa najprv rozist, bez ohladu na to, ako to medzi vami skonci, a az potom sa venovat tebe... mal by si uvedomit, co chce.. ak by si ho teraz ty odmietla, co by robil? zostal by s tou svojou, aj ked to nema vyznam, len aby nebol sam? to mu je jedno, ze chodi s dievcatom, ktore nelubi len preto, aby niekoho mal?? achjaj... drzim ti palce! a nech to medzi vami vyjde, aby si bola spokojna a stastna :)

rony26

tvoje spravanie je spravne, nebudes si predsa zacinat s niekym kto je zadany a pridavat si problemy navyse...ak potrebuje cas tak mu ho dopraj a povedz mu, ze potom sa mozete bavit ked si ujasni co a s kym chce, potom nech sa ozve