Neustaly pocit na zvracanie

Príspevok v téme: Neustaly pocit na zvracanie
pistagrongy

dobry den uz asi 3 mesiace mam stale pocit na zvracanie, najprv to bolo najme rano ale teraz to uz pocitujem cely den, je jedno ci som najedeny alebo nie, stale mi je zle a sem tam ma picha na lavej strane pod rebrami... bolo robene gastro kde nasli helikobakter no ten uz je prelieceny antibiotikami... dalej robili mi USG brucha, vyter zo stolice a vsetko je OK... lekari ma posielaju hore dole a mam pocit ze len skusaju, lebo sami nevedia... prosim, ak niekto ma podobny problem a vyriesil ho tak mi prosim poradte co mam robit lebo uz to fakt nezvladam, spim 4 hodiny denne preto ze sa uz aj nato budim ze mi je zle... pomozte mi prosim niekto prosim

Lia86

Ja som mala kedysi podobny problem, stale mi bolo zle od zaludka, nevracala som, ale bolo mi stale zle, jedla som len suche rozky, aj mna chceli poslat na gastro, ale nesla som tam. Zacala som sa pravidelne stravovat, kazdy den teply obed a pomaly mi to preslo. Neviem ako sa stravujes, ale mozno by ti pomohlo nabehnut na rezim pravidelnej stravy a minimalne raz za den teple varene jedlo...