Ako s z toho dostať, alebo návod na samovraždu

Príspevok v téme: Ako s z toho dostať, alebo návod na samovraždu
actot

Nemám zmysel života, nikde nechodím, neviem čo mám robiť, nič ma nebaví, chcem byť mŕtvy....mám príznaky maniodepresie, socialnej fobie, schizoidnej poruchy osobnosti a najnovsie aj schizofrenie....viem ze potrebujem psychiatra minimalne len pre fakt, ze sa chcem zabit.....lenze nemam odvahu nieco take podniknut len nad tym rozmyslam....myslim psychiatra.....na samovrazdu mam chut momentalne teraz a uz sa nesnazim si pomoct....jednoducho viem ze uz som stratil nadej, nemam chut zit....v takych chilkach sa rezem ale na rukach som mohol len jednu zimu ale vtedy mi na to prisli ludia a teraz ma kontroluju rodicia a vsetci.....rezem sa na boku, o tom uz nikto nevie, nepresiel den kedy by som nemal chrasty na panve...uz tri roky sa rezem ale ani to mi uz nepomaha.....podrezat sa nemozem, mal by som len jeden pokus a ak by som ani neodpadol, tak neviem ako by som mame vysvetloval preco mam na ruke polmetrovy rez.....rozmyslam ze sa predavkujem liekmi len neviem kolko treba.....stale mam sny takze pod vlak skocit nechcem ale nemam silu si ich splnit ked nemam chut do zivota.....mal som nadej, jedno dievca, miloval som ju ona pre mna predstavovala nadej na zeclenenie k spolocnosti, myslel som ze konecne budem stastny.....povedal som co k nej citim....odmietla ma....vsetko mi padlo odvtedy som bez zivota je mi uplne na nic.....som zase taka troska aka som bol predtym......chcem si ublizovat lakaju ma dokonca tvrde drogy lebo viem ze by ma znicili....nevadi aspon zmiznem z mojho zivota.....pri troche stastia si pichnem riadnu davku heraku na kolajniciach a bude po vsetkom.....
cchem sa predavkovat uvidim ako to dopadne bud sa len povraciam alebo sa mi to podari.....je mi t jedno....ked umrem umrem ked ne, tak si mozo sny splnim....uz nemam chut na nic....
Postaci cela skatulka Paralenu?....aka davka sposobi aspon bezvedomie? kto to uz urobil nech napise.....

ROCKSTAR

Nenavidim svoj zivot.Uz 5 krat som sa chcela zabit.A ani neviem ako som sa dostala na tuto stranku a preco to vlastne pisem.Som az tak zdebilnena ze nevem co robim

natusa42

ale nie,neboj sa,..nebude to s tebou az take zle,kedze uvazujes takto racionalne :)co sa moze stat,ak sa to nepodari atd :)psychicky chory clovek,vazne psychicky chory by robil ine veci ako ty-rovno by sa zabil a nevypisoval to sem :)to znamena,ze nie si na tom az tak velmi zle :)a mozes zacat odznova..v prvom rade naco paneboze,ti je to rezanie ?:( uf,ja by som to nemohla,pri pohlade na kvapku krvi odpadujem :D co vam to dava ?viem,chapem,citala som o tom mnoho,ze sa uvolni clovek,kompenzacia niecoho atd,ale nechapem...:(
este sa mozes dat zachranit,urcite si mlady chalan...mal by si vyhladat odbornu pomoc,nutne ju potrebujes..najma to povedat rodine,oni ti uz pomozu,ak su co k comu ..a nenechaju ta v tom sameho ..ak mas odveci rodinu ako ja-tak nepochopia ,a rpeto musis zacat konat sam,..z vlastnej vole,ze sa chces zachranit atd :) a nezamyslat sa nad smrtou,ako OK dobre,aj ja sa nad tymto zamyslam velakrat,ze aky je najlahsi sposob zmiznut z povrchu zemskeho,tiez nie som psychicky celkom Ok,mavam obrovske depresie,revem niekedy aj tri dni vkuse,ale neberiem nic,nic zle si nerobim,ani nic ...som cista ...a vyhladala som psychologa...ten mi snad pomoze,ale neviem,niekedy si myslim,ze ho ani nepotrebujem,ja som uz rada nestastna,smnutna ,urevana...vyzivam sa v tom niekedy,viem,je to chore ..velakrat sa pri tom pristihnem,som chora istotne aj ja ..ale proste tiez o tom nikto nevie z mojho okolia,toto nikto netusi,ale je mi to uplne jedno ..no ide o teba .a.spon si neublizuj ...a nepomyslaj na tvrde drigy,to je taka hovadina strasna..strasne skoncia ti ludia a zoziera ti to vela penazi,na to sa priprav ...
vyhladaj psychiatra ...on ti pomoze :)chapem,ze nemas zaujem zit,a chapem aj tvoje dovody,ja som na tom rovnako,ale ja ..nejako uz sa snazim "zit " ,aj ked to ide tazko ..
mne preplo posledny rok ...prisli velmi tazke casy na mna ,citove problemy s priatelom,rodinne,v skole ...proste sa vsetko na mna nakopilo,preto som takato na nervy zo vsetkeho ..tiez som nebyvala taka ...rozmyslam ,ze zacnem uzivat Adcka ,ale zase sa nechcem dopovat tym svinstvom,ktore len utlmuje:(:(:(

skus pouvazovat ...preco ta mozno aj ta holka nechcela ..hm ?...ked videla,aky si clovek,ze sa rezes atd ..my holky mame pred tymto obrovsky respekt..bojíme sa takych chalanov ( myslim tie normalne baby ),bocime od ncih atd ...nezamyslel si sa nad tym ?alebo ked spoznala tvoje myslienky ?nebolo to preto ,co ta nechcela ?zamysli sa nad tym a pokus sa zmenit svoj zivot ...drzim ti velmi prsty ..si chory a potrebujes pomoc,tak ju neodmietaj ...ver ,ze velmi vela ludi fyzicky chorych by takto nezmyslalo...ja si to vzdy poviem a myslienky na samovrazdu ma prejdu :)skus to aj ty ---a vies aka je zivot k ..a ?(s prepacenim!) ,ze vtedy ,ked budes chciet raz zit,ked si budes chciet vychutnat zivot,nadobudnes v buducnosti zmysel zivota,tak vtedy ta postihne nejaka tazka choroba a ty zomries,alebo sa nieco stane ...to vzdy tak byva ..lebo najprv si nevazime,co mame a potom by sme aj chceli,ale je neskoro ....pouvazuj nad tym ...

pepa121212

ahojte...ja som takisto psychicky chora osoba...znicila ma vysoka skola...nedokoncila som ju...nezvladla som to...snazila som sa az tak,ze mi preplo..chodim k psychiatrovi a k psychologovi..beriem lieky..nic nezabera..dneska som sa rezala...na samovrazdu odvahu nemam....naucila som sa zit v depresii a smutku...nicim tym moju rodinu ale neviem si pomoct....

janammm

so samovraždou sa moc neponahlaj, nepytaj sa z tohto sveta skor ako nadide tvoj cas, proste chystas sa niekam kam ta este nechcu, a nikto nevie co ta na onom svete caka....mozno este horsie, radsej chod na liecenie...
je strasne zit s psychickou poruchou, a este k tomu viacerymi, neber to vsak ako podlost zivota, tak si to budes robit este horsie, neklad si otazku preco? lebo ti nikto na nu neodpovie a bude ta tahat iba dolu...
a nezabudaj ze nie si sam s takymi problemami, je nas tu viac...

vindicta

actot: nechapem naco to tu vypisujes? Potrebujes polutovat? Ked sa chces zabit posli svoj mail a poradim ti niekolko sposobov "na istotu" aby si si uz nemusel rezat... LOL... znies ako 16rocne EMO decko...