Nie som tehotná?

Príspevok v téme: Nie som tehotná?
Luciasweet

Mám jednu otázku.Ak som si urobila 32 dní a 38 dní od styku tehotenské testy a sú negatívne,dostala som od nechráneného styku 2x menštruáciu stačí to na 100% potvrdenie,že nie som tehotná?Alebo si mám test zopakovať napr.až 45 dní - 50 dní od styku,a až vtedy bude test 100% pravdivý?Prípadne mám navštíviť gynekologičku?Mám dosť obavy,preto si chcem byť 100% istá.Ďakujem veľmi pekne za odpovede

sibeti

Karolínkaa a ty naco beries tu HAK,ked do boha an invs,ako ucinkuje????tusi mby mal irobit aj psych.testy pred tym!
a Lucii URCITE!!

Karolínkaa

Dobrý večer, chcem sa spýtať, užívam antikoncepciu- triregol pravidelne v tú istú hodinu tak ako má byť :-) a s priateľom sme mali pohlavný styk, nevadí, že sa do mňa vystriekal? Ďakujem za odpoveď :-)

Luciasweet

Nerobim si srandu.Normalne sa pytam,ci to staci na potvrdenie,ze nie som tehotna?Rozmyslam,ze si urobim este 42 den od tej situacie tehotensky test.

Sue..

dufam,ze si z nas robis prdel,bolo by to lepsie...no ak nie obavam sa,ze kazda rada je ti zbytocna pokial nezacnes riesit to, co je skutocnym problemom