List pacientovi do nemocnice

Nika25

2bodka dakujem ti moc si velmi zlatá že si mi to tak podrobne rozpísala to máš pravdu že listová korenšpondencia už zanikla a bola nahradená eróu pc...ešte raz ti velké díííííík:-)))

2bodka

No myslim, ze list je nieco tak osobne, ze je uplne jedno akym sposobom ho napises, hlavne, aby to bolo z teba.
V dnesnej dobe e-mailov sa uz zabudlo ako pisat listy, ja (budem mat 30 r.) som si kedysi ako mlada pubertacka este dopisovala s kamoskami z ineho mesta, bolo to super obdobie a lutujem, ze som tie listy povyhadzovala.

Normalne mu napis list, na obalku napis najprv nazov nemocnice, pod to daj meno kamosa a do zatvorky za menom napis (pacient), pod to daj oddelenie na ktorom lezi a cislo izby (ak vies) a potom uz pokracuj adresou.

Myslim, ze ten, kto tam prebera postu list nehodi do kosa :)

A posli to prvou triedou,vtedy je dorucenie hned na druhy den :)

Je mile, ze ho chces takto povzbudit. V nemocnici je kazdemu smutno. Ja som bola par krat a aj ked som sa tam zdrzala vzdy len max 5 dni, bolo mi hrozne smutno sa rodinou a potesila ma kazda sms, navsteva...

Mohla by si ho ist aj pozriet :)

Nika25

to vieš...na nete je všade uvedené-že vzorový list. Chcela by som mu ho poslať len či mu bude doručený...preto sa tu pýtam či tu náhodou niekto mal s tým skúsenosti