Poznáte túto liečbu?

Príspevok v téme: Poznáte túto liečbu?
pripad

Mám vážne zdravotné problémy a neúspešne s nimi bojujem už niekoľko rokov. Lekári ma neuveriteľne sklamali. Ich nezáujmom aj neochotou riešiť niečo, čo je zložitejšie a vyžaduje viac námahy. Veľa som čítala o liečba dr. Ľuby Albertovej. Hlavne o jej prístupe k pacientom a o tom, že už mnohým pomohla. Že k nej chodia pacienti aj zo zahraničia čo už o niečom svedčí.
Lenže ja mám za sebou už toľko neúspešných pokusov aj u liečiteľov, že som veľmi nedôverčivá. Neviem, či to mám vyskúšať a hlavne čo od toho môžem čakať.Preto by som bola veľmi rada, keby mi niekto z vás, kto k nej chodil alebo chodí a má s jej liečbou skúsenosti napísal ako to u nej prebieha a v čom je vlastne tá jej liečba výnimočná. Napíšte prosím len konkrétne skúsenosti. Ja som už taká nedôverčivá ku každému, že mám aj problém jej zavolať a objednať sa u nej. Ale už nad tým dlhšie rozmýšľam a aj rodina ma nahovára aby som to vyskúšala. Možno potrebujem len nejaké povzbudenie od niekoho, kto to vyskúšal a bol spokojný. Čo vlastne ona konkrétne robí? Lebo na internetovej stránke má napísané že je to psychologička a alternatívna terapeutka. Čo pod tým mám rozumieť? Psychologička, to chápem, ale čo konkrétne znamená tá alternatívna terapeutka? Akú konkrétnu liečbu ona robí? Vie niekto z Vás o tom niečo bližšie? Prosím píšte iba tí čo ju poznáte a viete sa k tomu konkrétne vyjadriť. Ďakujem.

Laurina22

Ked niekto operuje,lieci,je s pacientom, tak ma zdvihat mobil?Moj lekar ma 4 telefony a pocas pracovnej,resp.ordinacnej doby sa mu nedovola nikto.

Ked je toto negativum,tak prepacte.

muc

kalinka, myslim ze je to zbytocne vobec jej tu nieco pisat. to su take povahy- len JA a nik iny!
na jednej strane piseme o obetavej osobke, ktora zo vsetkych sil sa snazi pomoct chorym a na strane druhej su egocentricki jedinci bez stipky usudku a tolerancie...

btw: oznacit ako negativum liecby pani Luby nedvihanie telefonu pocas prac. casu... hm... toto ma obrovsku vypovednu hodnotu o cloveku, ktory to pise...

kalinka22

misisi ty si bohovska. tak podla teba ma niekto sediet na riti a dvihat telefony? ved je v robote, nie? co moze volat ked tam ma klienta. ty si ako moja kolegyna. aj ta ked zacala k albertovej chodit tak jej kazdy den vyvolavala a zurila ked jej to nebrala. a s takymi somarinami ju otravovala ze rano nemohla ist na zachod a vecer nemohla zaspat a bla-bla. vzdy si nasla dovod aby jej mohla volat. som olutovala ze som ju k nej vobec poslala.

muc

mišiši, teba vytaca, ze sa k nej nedovolas???? som presvedcena, ze ak by si u nej bola v ambulancii a platila za jej sluzby a ona by namiesto toho, ze by sa ti venovala, by si kludne vybavovala telefonicke konzultacie, vytocena by si bola ovela viac....
takze namiesto vytacania sa rdsej si natrenuj trpezlivost a maj pochopenie. nie si totizto jej jedinym pacientom.

mišiši

myslim ze sa jedna o tu istu osobu. albertova si ale na ziadne tituly nepotrpi a ludia jej hovoria vselijako dokonca aj pani luba a jej to vobec nevadi. ja som ju tiez nikdy neoslovovala titulom ani ona mna. jednoducho sa oslovujeme priezviskami. a mne vobec nezalezi na tom ci je niekto mudr. dr. alebo prd. hlavne ze sa vyzna vo svojej profesii. a to sa ona vyzna, s tym musim suhlasit.
kazdy ma ale aj svoje nedostatky a ma ich aj ona. ked mam zhrnut plusy aj minusy tak tu su:
plusy: odbornicka, priatelska, starostliva.
minusy: cez den sa jej nedovolas. a to ma niekedy poriadne vytocilo ked som s nou potrebovala surne hovorit. ale chodim k nej aj napriek tomu lebo je jedina ktora mi pomohla. a ked uz sa k nej clovek dostane tak potom nevie kedy odist.

klasika

Pripad, Dr. Albertová je jednoducho človek, ktorého baví to čo robí. Poznám ju vyše desať rokov a vždy keď sa v našej rodine vyskytne nejaký problém ideme za ňou. Niekedy nás pošle k lekárovi a inokedy to zase rieši sama. Alebo nám poradí čo máme robiť. Nikdy som nespozorovala že by sa snažila za každú cenu byť nenahraditeľná alebo z nás ťahať peniaze. Skôr nám povie ako si môžeme problém vyriešiť sami a bez peňazí. Neviem, ako presne to u nej beží teraz, lebo my už po takej dlhej dobe máme isté privilégiá takže jej ja aj deti môžeme zavolať aj večer domov. Myslím ale že ona je ku každému rovnako milá. Na internete sa na ňu dá nájsť kontakt. Upozorňujem ťa ale že sa treba objednať a bude od teba chcieť nejaké údaje. Ten termín kedy ťa vezme si musíte dohodnúť dopredu. Je to u nej na objednávku. To vyšetrenie samotné je také kombinované. Pozostáva z niekoľkých procedúr. Ale nič z toho nebolí. Pokiaľ viem tak vyšetruje tak preto aby mala istotu že sa nemýli. Proste si to potvrdzuje viacerými vyšetreniami. A potom ti podľa tých výsledkov objedná lieky. Niekedy ti dá homeopatiká. Za tie homeopatiká sa u nej nikdy neplatí. Platí sa za čínske tabletky alebo iné lieky ktoré musí objednávať v lekárni. A čo je myslím najdôležitejšie a prečo sa k nej ľudia hrnú je vlastne to, že keď ťa raz prijme tak sa o teba aj náležite stará. Môžeš sa s ňou rozprávať aj o svojich problémoch a vidíš že si to pamätá a zaujíma ju to. Človek sa k nej teší. Nie je to ako keď ideš k lekárovi a si celá napätá. A samozrejme sa tam nečaká ale ťa vezme presne na minútu. Niektorí ľudia nadávajú na to že vyžaduje aby jej občas napísali mail aké majú prejavy pri liečbe. Ale ja si myslím že to je naopak plus. Mne aspoň vždy vyhovovalo keď som mohla zdravotný problém s ňou konzultovať. To je individuálne. Ona nechce zase od nikoho dlhé správy len pár riadkov občas. To sa v pohode dá zvládnuť. Kto má záujem sa naozaj vyliečiť ten to skôr privíta. Ale tie správy sa týkajú len takých situácií, keď tam prídeš s nejakým vážnym problémom. To je asi všetko čo ma napadá ak máš ešte nejakú konkrétnu otázku tak napíš.

zamčanka

este som si spomenula ze sa zaujima o vsetko co sa toho pacienta tyka teda aj o situaciu v rodine, o pracu a celkovu naladu a v tom tiez velmi pomoze. ved je to vlastne aj psychologicka.

zamčanka

to sa asi neda povedat ze co ona konkretne robi. skratka sa venuje prirodnej liecbe a pouziva na to rozne lieky. napr. u mojej mamy sa zacinalo detoxikaciou a potom jej davala cinske tabletky. a nieco tusim jej zarabali aj v lekarni. a tiez suhlasim s tym co tu uz napisali ze sa fakt o toho cloveka stara a dokedy nie je celkom fit tak ona sa na to nevykasle. to predtym sme chodili do novych zamkov k jednemu lekarovi a ked bolo mame stale zle tak uz bolo na nom vidiet ze nema zaujem a najradsej by bol keby nas uz nevidel lebo nevedel ako dalej. pri nej sa nemusis bat ze ostanes na polceste. a este to, ze nepyta od teba zravotnu kartu cize fakt je uplne sukromna a pritom tiez ked sme parkrat boli sme neplatili iba za lieky.

mimiXL

Ja som sa o Albertovej dozvedela z jedného časopisu kde sa písalo o tom ako lieči alergiu. Začali sme k nej chodiť s naším synom mal vtedy 7 rokov. Od malička bol alergik. Lekár mu dával stále silnejšie lieky ale keď prišla jar bola to hroza a nič mu už nepomáhalo. U nej sme sa liečili niečo vyše roka. Alergológovi som radšej ani nepovedala ako sa liečime. A keď mu robil testy tak zistil že alergia ustúpila a teraz je syn už dva roky úplne bez liekov. A alergológ si asi doteraz myslí že to z tých jeho liekov..:-)).Neviem aký máš ty problém ale nemáš sa čoho báť kľudne k nej môžeš ísť je to príjemný človek. Aj náš syn sa k nej vždy tešil. Nič zlé nemôžem na ňu napísať takže v pohode. Ešte som si spomenula že aj Andy Timková raz v telke hovorila, že jej Albertová vyliečila astmu ktorú mala tiež od detstva.