nafuknute brucho a bolesti sos

Príspevok v téme: nafuknute brucho a bolesti sos
Anony

Ahojte, potrebovala by som velmi surne radu. Pri menštruácii mávam strašné krče, bolesti. V posledných dnoch mám napuchnute brucho, občasne bolesti vaječníkov, výtok, a skoro nič nejem no aj tak som za posledne cca dva týždne možno tri čo sa to deje pribrala asi aj dve kilá.
neviem čo sa to so mnou deje nevedeli by sme mi pomocť ??? moj gynekolog povedal že to po menštruácii je normálne aj bolesti pri menštruácii že su normálne .... no neviem čo mam robiť ... prosím poradte mi ... dakujem

Laurina22

Hovno je to normalne.Ja neviem,ci ja mam nenormalneho gynekologa alebo vy vsetky co tu pisete.Silna bolest pri menzese normalna nie je.

RNG

Na problemy s menstruaciou pomaha najma yam, ale aj pupalka, damiana, black cohosh a Dong quai.
Upravia prilisne krvacanie, prilisne hromadenie vody, zapaly, problemy s prechodom, zvysenu hladinu prolaktinu a podobne.
Poznam osobne plno zien, ktorym to znacne pomohlo a upravilo stav.
Su to potravinove doplnky, ktore telo pouzije pri vyrobe roznych hormonov, ktorych vykolajene hladiny tie rozne problemy sposobuju.

Anony

nejde o to že to neviem vydržať to nie ... ale mať tri týždne nafuknute brucho, nejesť a ak sa najem bolesti, plynatosť, výtok... neviem neviem vobec čo mi je a mam strach ... menštruáciu som dostala ale neviem ... bojím sa že by som mohla byť aj tehotná skrz toho priberania no neviem ... :(