Dobrý krém proti striám pre tehotnú

Príspevok v téme: Dobrý krém proti striám pre tehotnú
Ewka12

caute baby,poradte mi dobrý krém na strie pre tehotnu,uz mi zacina brucho rast,mala by som sa kazdy den natierat,tak som si kupila olej na strie Eucerin.lenze olej mi nevyhovuje,ostavam po nom mastna,natieram si brucho,boky a prsia.neznasam ked som potom mastna,hlavne na hrudi,potom sa mi tam vyhadzuje akne.hlavne teraz cez leto,clovek sa poti a este mastny olej.nepoznate nejaky dobry krem co sa vpije a hotovo?

Jitka792

Zdravím, práve taktiež nejaký zháňam. Pozerala som na tento: www.marionnaud.sk. Máte s ním niekto skúsenosti? Prípadne aký iný odporučíte? Ďakujem moc.

Simonok

Proti roztiahnutiam koze a striam pomaha krem mumio, je cisto z prirodnych vytazkov bez akejkolvek chemie. Skuste sibircanku, je volne v predaji.

strie

Mne strie skoro uplne zmizli ked som sa natierala elastiqom exclusiv - -odkaz odstránený- mi ich tak stiahol zjemnil rozotrel neviem ako to nazvat ale oni skoro uplne zmizli :)

5Petusik55

Aloe Moisturizing Lotion je na to výborný. Je čisto na prírodnej báze bez chémie. Je to hydratačný krém, ľahko sa roztiera a rýchlo sa vstrebáva čiže pokožka neostáva mastná. Taktiež je skvelý na extrémne suché miesta na pokožke. Okrem toho sa môže použiť aj ako podklad pod makeup. Jeden mám ešte aj doma na predaj :-). V prípade záujmu mi napíšte na petronela.szaboova@gmail.com :-)

StelkaVcielka

ahoj :) ja som po 2. dieťati mala strašne strie. Trápilo ma to natoľko, že som pri mori chodila celé dni len v tričku. Nedokázala som si obliecť plavky, lebo som sa cítila zle vo vlastnej koži. Na vianoce som od švagrinej dostala gél na prírodnej báze s extraktom s rebarbory,aloe.....a teraz sa cítim fantasticky a nemôžem sa dočkať leta :D :D a rovnako ako vy aj ja sm neznášala, keď som mala "mastné" brucho a práve to bolo veľkým plusom tochto výrobku. Strašne sa tešííím z tohto výrobku :D

Klaaudy

Na bruško by som si určite nenatrela nič z priemyselne vyrábaných krémov... Stačí si pozrieť zloženie (100 chemicky spracovaných ingrediencií, mŕtva voda + konzervanty a pár percent extraktu z niečoho dobrého) No hotová katastrofa.

Proti striám je najlepší čistý (naozaj čistý - nie s obsahom, ale 100%) prírodný olej (lisovaný za studena), alebo čisté maslo. Ja používam SHEABUTTER Nerafinované bambucké. Mám 2 deti a ani jednu striu :)

gabika12

dobry krem je urcite elastiq exclusive, okrem prevencii strii aj pekne vonia rychlo sa vstrebe a hydratuje, u mna najlepsi