Asi zapal, prosim pomozte

Príspevok v téme: Asi zapal, prosim pomozte
chica

Ahojte, bola som u gynekologicky a ta skonstatovala, ze mam zapal posvy, ale lieky mi nezabrali. Mavam bolesti pocas sexu (teda hlavne na zaciatku, potom uz ani tak nie) a tiez po nom, hlavne pri moceni.. a tiez napriek tomu, ze uzivam antikoncepciu, tak mavam strasne bolesti pocas menstruacie a predtym mi antikoncepcia pomahala na bolest. A obcas mavam bolesti v podbrusku aj napriek tomu, ze nemam menstruaciu, no vzdy rychlo pridu a potom aj rychlo odidu, ale dost ma to uz trapi. Neviete mi prosim poradit, ze ci mam zapal alebo mozno aj nieco ine? A ake lieky by na to mohli pomoct? Teraz som v zahranici, takze sa ani k doktorovi nemam ako dostat, ked by som aj sla, tak sa bojim, ze zase by nic nepomohlo. Vopred dakujem!

odpovedam

bez lekara si nepomozes. Na kazdu chorobu su ine lieky a pokial ti gynekolog neurobi kultivaciu, tak ti ani nebude moct dat liecbu. tazko zistit, ci mas kvasinky, bakterie, chlamydie, ureaplazmy.... atd. Ale antikoncepcia zapaly podporuje. A tvoje bolesti mozu signalizovat aj endometriozu. Ak si v zahranici, tak tolko pre svoje zdravie obetuj a navstiv lekara.