Ryaniar - batozina

dobra vila

A vie mi niekto povedat, ze ked som si kupila letenku s batozinou 20kg, ci musim tych 20kg mat v JEDNEJ velkej batozine, alebo to mozem po 10 rozdelit do dvoch?!! Nieze si vezmem dva mensie kufre (velky nemam) a nastane prekvapko, ze mi to nebudu chciet povolit...ide to na vahu, ale u nizkonakladoviek clovek nikdy nevie... Okrem toho si beriem do lietadla aj prirucnu.

lost

tak to je aky humor :DD:D:D

hahahahhaa

ze ak je batozina prilis tazka,dam si vsetky handry na seba a bude batozina lahsia :D

cize pojde do lietadla menej kil? :D:D:D

tak ako ked s tymto idu na zakaznikov :D to by som radsej zjedol letenku pred kontrolou :D

tinusska

Ludkovia, tak nakoniec mi to dopadlo asi takto.... ODHADOM som sa dokazala zbalit na 14,9kg :) :) :)

nastastie v ten den prsalo, tak som sa doobliekala sice ako keby bolo -10°C, ale tricko, svetrik, mikina, bunda som nachniapala na seba a tak isla cez tu ich blbu kontrolu aj s prirucnou... a aj som pre istotu letela v najtazsich rifliach co som mala, nech nerobia vahu v kufri... ale baba, co isla po mne, mala prirucnu a cez rameno skor iba taku image tasticku na mobil.. a normalne jej povedali, ze moze mat len jednu, nech si to da do tej velkej... kokos...

a tiez... este dole, kde sme odovzdavali batozinu, tak jednu ledva pustil s 15,7kg . (ako viem vahu?) povedala to nahlas kamaratke co stala za nou... :)

karkulkaa

pupatko5

ako myslíš, že ti nevážili?veď keď odovzdávaš batožinu na check in tak ti ju hneď na váhu odvážiť

karkulkaa

ryanair je najzákernejšia letecká spoločnosť, čo sa týka kíl navyše...účtujú € 20 za kilo, tak daj na to pozor ak nechceš platiť

ja som raz mala navyše, tak som povedala, že si to prehodím do príručnej a nakoniec mi dali odvážiť ešte aj príručnú batožinu..už nikdy v živote ryanairom...otrasná spoločnosť a aby sa človek bál či vôbec tými ich lietadlami aj niekde doletí