bozkavanie

Príspevok v téme: bozkavanie
nemam slov

Ľudia ja už mám za chvilku 16 rokov a ešte som sa ani raz nebozkával..a mal som už aj raz možnost ked som mal frajerku ale kôly tomu som ju nechal lebo som nemal odvahu s ňou chodievať von a už hlavne kôly tomu lebo som nemal nato sa snou bozkávať..
A nemám nato aj preto lebo sa bojím že to nebudem veďieť..čiže moje otázky zňejú:

Je to veľmi zle na 16 ročného chlapca byť taký dosra*** ???

Budem to na 100% vedieť sa bozkávať ? (aj keď viem že nie každy to vie dokonale),, ale proste aspoň tak to vedieť aby som sa nestrapnil ???

A ešte ako nabrať odvahu ?

ffft

Je to ako pri vsetkom ostatnom s clovekom ktoreho nepoznas. Zacinas pomalicky postupne a zistujes ci sa ttomu druhemu paci. Hlavne jej tam hned ako prve nevraz jazyk ako ti tu /odbornici/ radia. Zacnes normalnympozkam na pery len s tym rozdielom ze pomalinky a uvidis jej reakcie ako sa jej to bude pacit. Ked tak opakuj ponej :) Nemas tam co skazit ak budes jemny a nezny

trala

po prvé nevraz jej hned jazyk do úst...jemné otieranie perami prejdi jazykom po perách (jej) a ked pootvorí pusu tak potom jej ho vsuň dnu...

vystresovana

neboj sa :) ved ta baba bude mat mozno rovnaky stres ako ty :) uzivaj si to, rob to spontanne, urcite to budes vediet, je to uplne prirodzene a vedia to vsetci, bozkavanie nie je take zlozite :) drzim palce

MDFK

Odvahu naberieš nádychom ;)
Je to už dosť zlé keď maš 16 ale všetko doženieš
Ano budeš to vedieť len jej proste vraz jazyk do ust a uživaj si to ;)