Nedokážem zabudnúť..!

Príspevok v téme: Nedokážem zabudnúť..!
kindervajko

Ahoj.. Ja viem, asi mi s týmto problémom nebudete vedieť pomôcť, ale skúsim to a každú radu ocením. Mám ešte násť, už som mala pár vzťahov, dokonca aj jeden polročný.. V mojom veku je to celkom dosť.. No potom, prišiel chalan, kvôli ktorému som bola ochotná obetovať všetko, a aj tento krásny dlhý vzťah. Chalana volajme pán X. Bola som v kontakte samozrejme s viacerými chalanmi (ako kamarátmi), no tento pán X bol niečím výnimočný a keď prejavil o mňa záujem aj z inej stránky než kamarátstva, bola som z toho celá vyjašená.. Zahodila som kvôli nemu polročný vzťah. Dali sme sa dokopy s pánom X, chodili sme spolu, ale "vzťah" nestál za nič moc.. Okrem toho trval týždeň, pán X ma nechal, potom ako mi napísal sms že sa na to nejak necíti a nechce vzťah.. To ma úplne dorazilo, ešte k tomu cez sms..!.. Po rozchode ma začal ignorovať, vyhýbal sa mi.. Povedala som si, že kašlem na neho, život ide ďalej.. Odvtedy som mala ďalší vzťah, no cítila som sa v ňom nesvoja, aj keď chalan bol perfektný, úplne sme si vyhovovali, ale moje svedomie mi nedalo a skončila som to.. Nemyslela som na neho, ale na pána X... Nedokázala som na pána X zabudnúť.. A stále nedokážem.. Asi pred týždňom som stretávala pána X vonku aj s celou partiou, prisadával si ku mne, rozprávali sme sa.. no a keď ma objal, to som si užívala do poslednej chvíle a naplno.. Bol to pre mňa taký blažený pocit.. Dokonca mi aj písal, a celkom milo. Nikam ďalej sa to však nedostalo, skončilo to tak, že si sám priznal že nevie čo chce a že je náladoví a opäť ma začal takmer ignorovať.. Strašne mi ubližuje, možno sám o tom nevie, no som na neho doslova namotaná a neviem ako z toho preč.. Už nechcem mať depky keď ho vidím s inými babami, a mňa ignoruje.. Už nechcem na neho myslieť a neustále sa trápiť.. Sama som si uvedomila, že je to debil, ale čo z toho, keď k nemu niečo stále cítim?.. A že by bol nejaký model sa tiež nedá povedať...

smajliQa

on vidi, ze si z neho cela prec. keby ta objal, a ty si ho odignorovala s poznamkou, ci mu nesibe.. ze co robi, ze nemas naladu a ze nech sa na teba nevesa, tak by bol v takom tranze s odmietnutia ze by si videla.. tymto sa len presvedcil ze ta ma v zalohe na horsie casy, a bum... stala si sa pre neho tym padom nezaujimava.

kindervajko

ďakujem vám :).. hej s tým čo napísala xantipkaR, súhlasila aj moja najlepšia kamarátka, teda máte rovnaké názory... No čo mi iné ostáva ako čakať kým čas všetko zahojí..

xantipkaR

No toto je prene to, ak ťa niekto ignoruje tak ťa to k nemu o to viac ťahá...pozri ty si z neho v trape mylíš na neho ale on nechce rozvíjať nijaký vzťah, buď sa zmieriš s tým že sa len sem tam stretnete, alebo sprav rázny rez a snaž sa mu vyhýbať...a vždy ked ti myšlienky k nemu ujdú povedz si vduchu že to je človek čo si ťa nezaslúži máš na viac a ak nevidí aka si fajn baba nezaslúži si ťa...nerob si iluzie lebo keby chcel tak s tebou je...nechaj tomu volný priebeh neviaž a citovo na neho nemá to zmysel