obyčajný chlap

Príspevok v téme: obyčajný chlap
čučoriedka24

kde stretnúť obyčajného chlapa? nejako ma to dlho netrápilo, ale začína mi niekto chýbať....nechcem, aby mal peniaze, byt, drahé auto. len nech sa správa normálne, nepije a má ma rád takú aká som..nechodievam ani na diskotéky, ani do braov, ani do kaviarní, tak ako a kde sa zoznámiť? na nete je to samý úchyl, alebo zůfalec ak aj normálny chlap, tak je príliš hanblivý na to, aby sa stretol...

sway.

bibi123 ja viem ako si to myslela:-) Ja len,ze nejdem rypat ani robit natlak :-D Ked chce ma moznost so mnou ist,ked nie tak nie.Ja som za kazdu srandu.
Nakoniec ho mozes skusit vytiahnut aj ty :-)

bibi123

lost-kokso, to Tvoje nominee som si musela hodit do googlu:O))) Matovic ale povedal, ze ju lubi, preto to na nu prepisal:DDDD
sway.-uhlie je zlaty(vzdy sa na jeho prispevkoch v temach od zufalych zien od smiechu valam po zemi:DDD), ale samozrejme vie byt aj normalny-nasa debata aj s lostom a uhlom o autach... ja som to na toto forum uz pisala asi pred polrokom, ze je fajn... ja pevne dufam, ze sa len hraje na drsnaka. "do nho" znamena, ze nenechaj sa odbyt, niekam ho vytiahni:O))) vek je len cislo....:O))))))))))

talentmania

Uhlie je uz normalneho chlapa mam :D)))Ale naozaj neviem preco sa tu tahate za slovicka lebo pises ze ked niekto nieco napise tak ty nemozes vediet ze co mysli tak ok?Ale tak preco si jej potom ponukol bezdomovca?Ved ona napisala ze nechcem aby mal peniaze,byt,drahe auto.Tak preco hnet bezdomovec?Podla mna teda moze mat rodinny dom a lacnejsie auto:D)))

sway.

bibi123 uhlie je spravny chlap aj ked sa to na prvy pohlad nezda:-)Len ho seru zeny,ale zase koho by nestavali?:-) A nejdem do nho..akurat na pivo alebo kavu by som isla.Mam momentalne ine zaujmy a uhlie nie je moja vekova skupina.

bibi123

Muc-Matovic je stastne zenaty, pred 5 rokmi vraj prepisal cely svoj majetok na manzelku, cize by Cuco bol nanic:O)))
inac ste si vsimli, aky je zrazu uhlie hanblivy?:DDDD sway do nho!!!!!!!!!!!!