obyčajný chlap

Príspevok v téme: obyčajný chlap
čučoriedka24

kde stretnúť obyčajného chlapa? nejako ma to dlho netrápilo, ale začína mi niekto chýbať....nechcem, aby mal peniaze, byt, drahé auto. len nech sa správa normálne, nepije a má ma rád takú aká som..nechodievam ani na diskotéky, ani do braov, ani do kaviarní, tak ako a kde sa zoznámiť? na nete je to samý úchyl, alebo zůfalec ak aj normálny chlap, tak je príliš hanblivý na to, aby sa stretol...

alle

beskyd, myslim ze tym myslela nieco take ako ked chlap napise : "nemusi byt pekna ako z titulky playboya, staci ked bude mila, inteligentna, charizmaticka.." alebo ak ma muz skusenosti so zenami take, ze krasne zeny su povrchne, spoliehajuce sa len na svoj vyzor, tak vyslovene napise ze nechce peknu. Pritom jasne ze nie kazda krasna zena je hlupana bez charizmi. To je podobne ako ekd ty napises ze nechces zenu z BA a pritom nejaka rodena bratislavcanka moze milovat hory, byt jemne buclata(ako to mas rad:)) a cakat ta cez vikend vo vasej horskej chate s vychladenym pivom a domacim gulasom s milym usmevom:)Ale ty si uz odustil vsetky bratislavcanky ako ona muzov s bytom a autom...hold predsudky alebo zle skusenosti..

čučoriedka24

uhlie normálny chlap je relatívny pojem, to čo je v tvojich očiach normálne, v mojich byť nemusí....takže ak ma obíde normálny chlap, čo je vo večšine očiach normálny, ľutovať to nebude¨m, neboj....
talentmania, hej hej, ja chápem, ja som tiež váhala, či to tam napísať, lebo sa vraví, trafená hus zagágala, ale ke´d mňa tak neskutočne rozčulujú tie materiálne veci, lebo to počúvam z každej strany a práve v ten deň ako som to písala ma nahneval jeden človek z rodiny práve ohľadom tohto...
doubledog ľudia sa nedajú zmeniť, možno ovplyvniť, ale zmeniť nie, takže určite áno...

ta3

Cucoriedka, ja som mala dojem, ze Beskyd nemal zaujem rypat, podla mna Ta chcel iba otestovat, ci si bola v uvodnom texte naozaj uprimna, pretoze nadobudla som dojem, ze Bezkyd hlada prave viac citovo ako nematerialne zalozenu

Lost, ano, hladat si partnera je trochu rizikovy, ale aj zaujimavy sport, no ale ak chces nieco ziskat, musis aj riskovat, tak to v zivote chodi

uhlie

Cucoriedka a talentmania,

neviem, co skusate, ale to co si clovek mysli sa da zistit podla toho, co napise=teda slova, vety, odstavce... Keby som vedel, co si clovek mysli, bez toho , aby to napisal, alebo povedal, tak by som bol jasnovidec.

Preto si myslim, ze normalny chlap by vas asi obklukou obisiel.

čučoriedka24

beskyd, ty za každú cenu nechceš chápať a chceš počuť len a len to svoje, ale odo mňa nebudeš....toto chytanie za slovíčka a hranie sa na nechápavého mi pripomína mňa pred pár rokomi, dospela som, tak možno z toho vyrastieš raz aj ty,. držím prsty :) to všetko ti bolo vysvetlené a aj to ako to bolo myslené, takže nie je o čom polemizovať ďalej, lebo je to naprosto jasné, dovysvetlila som to..a ja som nikde neglobalizovala, že všetci...čítaj s porozumením...

beskyd

a zaroven ma zaujimalo ze ked su vsetci s peniazmi magori, ci pocitas s tym ze aj ten chudobny by sa stal magorom keby ich nadobudol (cize ma rovnaky charakter ako ti magori), nakolko ako chudobny velmi nema moznost vyskakovat...

talentmania

Neboj cucoriedka my chapavi ta chapeme ale tak co uz musia byt aj nechapavi ludia:DD))Alebo aspon taki co sa tvaria ze su nechapavi:)
No ale poradit ti neviem kde by si ho nasla:)