problem-dvaja psikovia a jedna harajuca sucka

Príspevok v téme: problem-dvaja psikovia a jedna harajuca sucka
User_37597

zdravim...mam taky problem ze nasa sucka uz vyse tyzdna hara.predtym bola ockovana a vzhladom na tento fakt zacala harat neskoro a este k tomu asi az na 4 den krvacania to zacitili nasi psikovia.lenze je tu problem ze jeden je jej "manzel" a jeden je ich syn.samozrejme ze uz ju obaja fikli.len teraz je tu problem ze obaja sa stale (denne aj 4x) mlatia.samozrejme starsi ma uz 8 rokov a mladsi chce prevziat velenie a tak na neho vrci a zacina bitku on aj ked sa len na fenku kukne.neviem moc co mam robit lebo nechcem ju stale zatvarat do vnutra.ked je ona zavreta tak psi su vonku a ako nahle ju zbadaju uz su z nej v prdeli a chcu.ked ich zavriem na zahradu a ju pustim na terasu do prednej zahrady tak zacnu vypistovat a knucat jak zmyslov zbaveny...a neviem kolko to este bude trvat ked uz vyse tyzdna hara.uz ma to po pravde vobec nebavi lebo aj dnes rano sa stihli za hodinu 2 krat pobit a mladsi ma uz dost dohryceny krk..neexistuje nieco cim by som ich ukludnila?nemate s tymto skusenost?
za kazdy radu budem vdacna a dodatocne odpoviem aj na ine otazky.

Deria

toto ked citam, je mi zle! bibisa a chloeee, vam tak na...t a nie dat psov do ruk a este sa tu s tym chvalite, mozete sa hanbit.:(

rexinka

NO ja mam jednu radu co tak sterilizovat fenku?? ked mate doma dvoch psov a fenku tak rozumny clovek da fenku sterilizovat, aby sa vyhol takymto komplikaciam a zbytocnym mnozenim psikov lebo mnozenenie treba zastavit v dnesnej dobe aka je vazna situacia a nie podporovat...

User_37597

:D ze 8 :D
no my sme jej davali minuli predminuli rok plienky ale raz sa do nej vysrala tak sme jej to dali dole :D

chloeee

no my sme mali niečo horšie.. Naša hárala a pred bránou sme mali tri týždne 8 psov, ktorý ju šukali. Narodili sa štenatá, teraz je ich osem a kazdé je iné :D Skúsali sme fenke dávať také gaťky :D Celkom to na krátky čas pomohlo :D

User_37597

ako som uz pisala dufam ze ju oplodnil jej manzel.az na stvrty krat ju dal syn.inak ironia je ze sa dokusu a potom otes syna vylizuje na miestach kde ho dokusal.a teda na krku-urcite to bude aj tym ze mlady si tam nedociahne a mozno laska k synovi :D
vedela som co treba ked mam psa..mam o nom dost nastudovane..o fene som za to moc necitala v tomto smere lebo fenka bol napad mojej mami priatela.a ano necakal som ze sa budu tak trhat.a dalej oni dvaja su uplne besny po nej a samozrejme vidim ze sa nevedia ovladat lebo obaja sa trasu ako trubky od nadrzanosti.teraz som ich dala do zadnej zahrady a ju vencim v prednej...no som zvedava co bude

bibi123

bibisa-Ty mas shitzu??? Ja ze mas doma 3 kangalov, ked ich nevies od seba oddelit:O))) ved shitzu kazdeho strcis do jednej miestnosti a mali by to vydrzat, aj ked budu asi fenku citit...

žažiká

no my mame dve "schi-tzu-ky" parik... ked hara, davame psika k rodine, ci k babke, ci k ujovi, ci k surodencom hoc kde kde je to mozne. Ked nieje kam zatvarame jedneho do spalne, na prechadzky oddelene treba si to len strazit, tiez nechapem preco ste dovolili "synkovi" skakat na mamku a preco ste si to neustrazili...to je vasa chyba a mozes byt stahovacna kolko chces, ustrazit sa to da aj ked doma nieste, my si to strazit dokazeme tym ze ich nepustame k sebe. aj ked sa nsa zacne ci prestava harat aj ked su spolu na chvilu a uz vidim ze psik sa o nieco pokusa v momente ide prec z dohladu...neverim ze ste si nevsimli ze synator si ide "skocit" a ze nevies ako je to s parenim ...sorry uz s tym teraz nic nespravis ked je v tom...jedine si ustraz dvoch psikov a oddeluj ich od seba. neviem preco ste synka nedali prec ked bol malicky, traja psici su uz vela a ked chovas psi mala by si vediet ze taketo situacie nastavaju ze sa bud dve suky neznesu alebo dvaja psici ...ja lubim velmi psiky, viem je to krasne a robia radost ale ked sa ti raz pustia do seba a dokusu sa k smrti to uz moc krasne nebude. len sa modli aby ich ta nenavist voci sebe presla p hareni lebo ked nie len vtedy nastane problem

User_37597

no fasa :(
tak ale ja ju naozaj nemam kam dat chapes?fakt neni kam...aj keby sa naskytla moznost tak ta rodina ma tiez psov a neznasaju sa dobre...a to uz je ina hrozba dat utlu shitzu k velkej suke.proste neni kam..mam velku zahrada a aj keby som tam dala tych dvoch nepomoze to lebo by som ich musela uviazat.

bibi123

bibisa-Ty si strasne vztahovacna. Nevies pochopit to, ze ked oddelis fenu-niekam ju vystahujes par km od psikov, na ten tyzden, tak oni ju prestanu citit a ukludnia sa??? a ked ju nechces oddelit, tak s tym asi vela nic nenarobis. Ten sprej moze pomoct, ale nemusi, veterinar nam povedal, ze to na vacsinu psov nefunguje.

User_37597

nasla som nejaky sprej na neutralizaciu pachov pri harani.poznate to?myslite ze by sa to dalo kupit napr v tecsu ?