Dobry gynekolog Bratislava

Blond_eva

ano, volala som. A myslim si ze som aj dobre dopadla:-) Hovorila som so sestrickou ktora bola uz po telefone velmi mila a hned ma objednala ako som jej povedala ake mam problemy

Duchovičová

Prepáč som sa zle vyjadrila, áno chcela by som poradiť ohľadom gynekológa. Všeobecnú lekárku som si už našla, a ostatných si nechávam ešte starých v Trenčíne čo k nim chodím sem tam. Gynekológa potrebujem lebo ženské problémy mám dosť často

tamarka78

Duchovičová

a na akych doktorov by si chcela mena? ako by mal byt specializovany? hladas gynekologa ked to pisem do tejto temy, ci koho?

Blond_eva

dobre, tak im tam radsej aj zavolam. Vsak na tej stranke som videla aj telefonne cislo do ambulancie, tak tam pojdem zavolat a dohodnut sa. Uz dnes nie, ale zajtra to obvolam a uvidim co mi povedia

Duchovičová

Nebývam dlho v BA takže to tam ešte ani moc dobré nepoznám. Chcela by som od Vás počuť nejaké mená doktorov ktorý sú dobrý odborníci v BA, poradíte mi prosím? Ďakujem

malapehana

myslim ze ano, ze stale berie nove pacientky..ale pre istotu im tam zavolaj a opytaj sa, bude to lepsie a budes mat vacsiu istotu a rovno sa s nimi mozes aj dohodnut

malapehana

Blond_eva pozri si jeho webovu stranku a tam najdes vsetko www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk, ale ma ordinaciu v Ruzinove, takze si myslim ze by si ho mala asi najlepsieho a aj najblizsie. Tiez som k nemu nechodila ale uz konecne som tiez u neho a zatial som len spokojna.