Ach, ten facebook....hackari pomozte

Magy

len7- napis na techn. podporu facebooku, ze ti bol odcudzeny profil, musis uviest vsetky mozne podrobnosti, ktore si pametas, kontakty, priatelov, posledne spravy a s kym, fotky atd. oceria si udaje aj s ip adresami a profil ti vratia.

len7

ahojte chcela by som sa opytat ako sa dostanem na facebook ked mi ho niekto blokol nemozem sa tam absolutne dostat a ta mail adressa je neplatna to znamena ze mi nemoze prist ani cod pre odblokovanie co mam robit

AdamKrt

Inak, ak je priatel vtipalek, kludne sa moze stat, ze mu postaci tak minuta a do PC nainstaluje napr. dialokovu spravu, alebo len webserver s vyhladavanim a druhemu cloveku bude stacit zadat adresu PC a objavi sa mu menu ala Google a moze si na pocitaci bleskovo vyhladat a stiahnut co chce :)))

AdamKrt

To mi pripomina, ako mi raz doniesla znama notebook, ze je pokazeny, ze sa mam nan pozriet. Zabudla sa vsak zmienit, ze notebook ma integrovanu ochranu s citackou na prsty. Nemal som jej cislo, aby som jej zavolal, nemohol som sa prihlasit. Tak za 5 minut to uz mala odblokovane. Myslel som, ze to bude profesionalne zabezpecenie, ale skor to bola hracka pre deti :)

rew

alicka002> ten tvoj kamos je nejaky mocny macher ked to vie odblokovat... dufam ze to nie je aj kamos toho ktoreho chces spehovat.. aby si neskoncila tak ze ked ho pustis k pocitacu, da zdielat tvoje hanbate fotky co mas na disku na tvojom FB a zmeni ti heslo ;)

alicka002

ani som sa neurazila..:-)
ale ide o to ze ja som sa ho sto krat pytala osobne, volala mu, pislaa sms, spravy, emaily,....nic.

a ta nastenka ma zaujima fakt najviac zo zvedavosti..:-)

smajliQa

ja ti dam lepsi navod. opytaj sa ho priamo, preco ta ignoruje a nesnor mu do sukromia. mozno prave preto si to blokol, aby mal od takych ludi ako si TY pokoj.

tym som ta nechcela urazit.