90 dňová diéta

Katuska86

A do dvanástej nikdy nejem, iba ovocie, dôležité sú tie časové intervaly a delenie toho jedla inak sa to celkom dá

Katuska86

Svet21 tak ja som si tu na internete vyhľadala cez google 90dňovú dietu a tiež som si kupila takú malú brožúrku, majú ju za nejakých osem ečiek v kníhkupectvách. akože ale v knihe je to strašne prísne, ja to až tak prísne nedržím, snažím sa ísť podľa rád ktoré sú na internete, dodržiavať bielkovinový, škrobový, sacharidový a ovocný deň... a prvý deň som sa povážila, a ďalšie váženie plánujem až tak o týždeň aby som sa zbytočne nestresovala a nedemotivovala...potýždni to viac poteší že sa čosi deje:)

svet21

Katuška aj ja by som chcela schudnúť,len by som potrebovala info.pretože ani netuším čo je a obnáša 90.dňová dieta.Ďakujem.

Katuska86

No tak ja som sa pre ňu rozhodla preto, že mamka ju držala a schudla za dva mesiace 15kil, a taktiež moja kamarátka asi rok dozadu vďaka tejto diéte schudla, akože nedržali sa prísne podľa knihy, lebo tá je zabíjak, ale držali sa podľa pravidiel ktoré tam sú , len jedli trošku viac ak nemali síl...

Katuska86

No tak ja som sa pre ňu rozhodla preto, že mamka ju držala a schudla za dva mesiace 15kil, a taktiež moja kamarátka asi rok dozadu vďaka tejto diéte schudla, akože nedržali sa prísne podľa knihy, lebo tá je zabíjak, ale držali sa podľa pravidiel ktoré tam sú , len jedli trošku viac ak nemali síl...

smajliQa

fuuuuha, tak toto iba dokazuje ze ziadne diety nie su zdrave. ked uz je cloveku tazko aj pri 90dnovke tak to uz je co povedat. viem, ze niektorym nevyhovuje, ale preto, ze nechudnu. ale ze ti z nej bolo zle a bola si slaba, tak to uz je co povedat.

asi je fakt najlepsie stravovat sa cely zivot zdravo a nie podla navodov.

smajliiik

Ja som išla presne podľa knihy a po čase som sa cítila strašne ale strašne slabá... bolo som unavená , nevládla som nič robiť . A potom som odpadla . Keď som sa prebrala mala som neskutočne krče v bruchu . Hneď potom som začala jesť normálne ale zdravo a ťažkosti prestali... inak prvé dva týždne mi táto dieta amximálne vyhovovala !

smajliQa

smajliiiik a z akych zdravotnych dovodov??
ved tato dieta je na zdravie asi najvhodnejsia, nie? davas telu vsetko hadam..