PF a LF UPJS

Príspevok v téme: PF a LF UPJS
Jaja18

ahojte,
Mam 19 a som cerstva absolventka gymnazia.Skoncila som s cistymi jednotkami a pocas studia sa mi taktiez velmi darilo.tuzila som ist na medicinu. Preto som si podala prihlasku na LF UPJS a ako poistku este PF UPJS. Zial som nespravila prijmacky na LF ... som z toho sklamana. Vzali ma na PF kvoli dobremu prospechu . skoncila som na tam na 11. mieste. Ale stale ma to trapi.Neviem sa z toho spamatat. rozhodla som sa, ze v septembri nastupim do 1. rocnika na PF. A madicina? asi ostane iba nesplneny sen...ptrebujem sa s niekym porozpravt o tom:(

robo12345

Ak si deviata pod ciarou tento rok znamena to ze si 59 ta pod ciarou lebo preventivne je ciara nie na 200 Ale 250 ale kazdorocne to ide dolu o vela bodov. ja som desiaty pod ciarou

Bsman

uplny suhlas s Kaylittou ! Ja som sa tiez dostal do KE.Poctivo som sa pripravoval na prijimacky a do školy som sa pripravoval leda bolo. Na VS nikoho nezaujima tvoje ciste vysvedcenie,znamky na maturitnom vysvedceni ale vysledok prijimacej skusky.Vela ludi sa dostava do pomykova ked si mysli resp. zije v tom ze :" mal/a som dobre znamky , vyznamenania atd...toto davno neplati ....deviata pod ciarou ?? daj si odvolanie a si tam ......minuleho roku bola 1.hranica v KE 709 bodov a znizila sa az tusim na 652 alebo 662 nesom si isty ....good luck!

jankaaaaaaaaa

pisala som ti v inej teme ze ak teraz pojdes na rok nieco studovat a ukoncis studium a potom zase nastupis na studium , tak budes za treti rocnik platit skolne vo vyske 500e

Deee

9-ta pod ciarov? Podaj si odvolanie vaaazne, ved kopa ľudí sa prihlasi na medinu do ke aj mt a potom si vyberie jednu školu, to sa naozaj moze tak posunúť poradie, že tá zoberu, len im pošli to odvolanie

Jaja18

Dakujem Vam za Vase rady a odpovede. Uvidim ako to dopadne. Ja cchem pokracovat hned v studiu, nechcem byt doma cely rok a strerovat sa urobim to alebo nie? Skusim tu PF.