Ovisnute prsia, strie, trápenie

Príspevok v téme: Ovisnute prsia, strie, trápenie
Vea

Som zúúfala mám len 18 rokov a úplne deformovane telo. Čo ma najviac trápi sú moje veľké ovisnuté D prsia pokryté striami.

Možno to bude spôsobené aj tým že, mám problémy s chrbticou a ked som bola malá zvikla som sa hrbievať a tiež som veľmi rýchlo vyrástla, čo si odniesla aj moja pokožka. Na
mnohých častiach tela mám strie.

Nenávidím svoje telo. Som z toho veľmi smutná. Trápi ma to. Veľmi sa za to hambím.
Ztrpčuje mi to život! Odnieslo si to i moje sebavedomie. Bojím sa že nikdy nebudem mat žiadny vztah. Žiaden sex. Ved komu by sa už páčili takéto prsia?

Hambím sa i pred rodinou, kamarátkami. Nechodím na kúpaliská, pritom ich tak milujem. V šatni na telesnej sa skovávam v kúte.
Hambím sa aby na niekto nevidel v pyžame bez podprsenky.

Spôsobuje mi to veľké trápenie.

Poradte prosím.

Marsmeloun

aha ... tak nič potom ... ale tak pomože to isto ... ked zmierni aj jazvy čo je vlastne istým sposobom aj stria

delphia

laser zuzi natrhnutu skaru v kozi, ale neprebuduje kompletne celu hrubku kozneho tkaniva a stria teda vzdy bude viditelna ako tenka ciara.

Marsmeloun

strie sa daju trvalo odstraniť laserom ... ale ved babyyy ... ved pravidelne kremovat ....schudnuť, športovať :D :D je naše heslo a bude ich už vidno len pod lupou :D :D :D

Marsmeloun

Ahojko Vea ..:-) ja mám tiež rovnaký problém a máme aj rovnako rokov :-) kolko som sa ja uz kvoli tomuto natrapila ... síce idem v decembri na zmenšenie prsníkov na ktoré som si krvopotne našetrila z vyplaty z brigady ... ale o toto nejde .. to robím fakt pre seba , viem že to chcem a že mi to zmení ulne život ... :-) no k striám .. aj ked su uz tam príznaky možes zmierniť ... pokus sa trosku zhodiť aby pokožka nemusela byt taká napnuta a pravidelne kremuj ...a teraz k tej druhej veci ...ktorá je podla mna omnoho podstatnejšia !!! presne toto som zažila ... hrbu komplexov , plaču , hanby ... ale teraz viem že to bolo uplne zbytočné ...a to som ešte zbalila super fakt pekného chlapa ktorého mi vela báb zavidelo...a ver tomu že chlapov prsia až tak nezaujímaju ... a strie veru ratať nebudu ... teda ak ich na to nebudes sama upozornovať a nariekať ...ved aj ty ked mas niekoho rada ... po čase jeho chybičky krasy nevnímas ... ba niekedy sa z nich daju spraviť prednosti... tak usmev na tvar ... všetko je to o tvojom vyžarovaní ...maj sa rada ... ako vnímas samu seba -tak ťa vníma tvoje okolie :-) tak rychlo preč s tým pesimizmom !!! a ten dokument the secret je fakt super ... a je o tom aj vela kníh aj od iných autorov :-) a je tom velaaa vela pravdy :-) neboj všetko sa dá zmeniť :-)ak by dačo kludne napíš :-) pááá :D :)

tinka121

nebudte zufale strie sa daju odstranit,ja som chodila na odstranenie ku kozmeticke,ktora ma na to speciany pristroj....skuste sa poradit 0911987564

tpch

Z toho si nic nerob, on pise "vybracny pas" a "hambit", takze asi tak...
Mimochodom-neviem si predstavit vibracny pas na ovisnutych prsiach, to by asi nebolo ktovieco :-D

Vea

Moc ďakujem za rady trochu ste ma povzbudili...
Ach keby to bolo všetko o niečo ľahšie...
Rozmýšľala som aj nad plastickou operáciou.
Ale bojím sa. A tiež je to dosť drahé a ja som len študentka.
A tiež sa bojím presne tejto vetičky od papo17dk: "Ked nemilujes seba, nikdy ta nebude milovat ani nikto iný"