Sex na 5 minut

Príspevok v téme: Sex na 5 minut
thinka

Ahojte. Uz som zufala. S priatelom zijeme asi 4 mesiace sexualne a trva to stale velmi kratko :((( nas sex trva maximalne 5 minut :((( niekedy je hotovy hned po par sekundach. Ked si dame druhe kolo tak asi po 5 minutach :((( co mam robit? alebo resp. co ma robit priatel? :(( milujem ho ale nechcem aby sme mali vecne 5 minutovy sex :(((( HELP :(((( som priatelova prva, priatel ma 23 rokov pls help :(((((((((((

cokoladka

thinka, a tvoj priatel uz zije dlho sexualne? lebo ked pises, ze ma 23, mozno je v sexe len zaciatocnik a preto sa urobi tak skoro..

ninika

my sme to mali zo zacitaku tak isto :))) a to sme za hodinu minuli aj 6kondomov..vdy sa potom isiel umyt a dookola..a potom sa uz tak rychlo nespravil a najlepsie je ho zamestnat sadni si ty na neho a nech ta prstom drazdi na klitorise..to sa neurobi na 100perc.lebo sa bude sustredit na tvoj orgazmus :) ale neboj casom sa to upravi :)

fanyx

Ak mate aj predohru a potom je 5min. v tebe je to normalne.Ak si z toho zufala co by si robila keby ste mali vacsie problemy.Asi si len narocna a trochu sebecka.

thinka

no my pouzivame aj tie kondomy durex preforma co maju trosku znecitliviet ale nepomaha to :((( a ako dlho budem musiet este asi cakat??? som z toho zufala :((

xiu xiu

no vidis, tak sa niet comu divit, ked si jeho prva, este to mozno bude chvilu trvat. Ale da sa s tym nieco robit, su na to gely alebo si moze navliect dva kondomy. Treba trpezlivost.