Akne,da sa vobec vyliecit?

Príspevok v téme: Akne,da sa vobec vyliecit?
lubko16

caute,mam 17 a uz dlho ma trapi akne,3 roky som chodil ku koznej,teraz som s tym sekol,a stav mojej tvare je rovnaky,bral som vsetko mozne masticky,vodicky,kremiky...roacuttane som nemal!!akne sa mi tvori na celej tvari,je to zapalene,cervene flaky zostavaju,prave skusam zinok (doplnok vyzivy) a pivovarske kvasnice,ale zatial nic,skusal som aj zihlavovy caj,pijem vela vody,snazim sa jest zrdavo,pestra strava,par krat som bol uz aj u kozmeticky...ale nic!
vazne uznehcapem preco..vsade sa pise ze akne je hormonalna zalezitost,v mojom veku je to "normalne",ale prave ja patrim k tej drvivej mensine ktora to ma po celej tvari,pouzivam pravdaze aj cistiace mydla a rozne pripravky od biodermi,na pravidelne cistenie pleti,a stale nic.v podstate ani nemam CIERNE BODKY ako mnohy pisu ze ich maju,mne sa to tvory z takych bielych malych pupienkov ktore sa tvoria v kozi(pod kozov),neviem,ale tie sa vytvoria a ja uz vopred viem kde sa vyhodi ten biely hnisavy *ebak.prepacte ze gramatiku aj tie vyrazi ale uz vazne neviem co mam robit...

jankaaaaaaaaa

tu je negativna skusenost, nehladala som dokladne, len tak narychlo, na nete je toho o takychto pripadoch popisane velmi vela
Ofto 21. 2. 2011 14:43 hod.
3 měséce je málo..já bral Roac. 8 měsíců a rok na to se mi vše vrátilo zpět. Oči se mi zhoršily o 2 dioptrie. Nikdy bych do toho již nešel. Mám trvalé změny jaterním enzymů. Spíše mi to více uškodilo, než pomohlo. Bral jsem 50 mg. denně..

lubko16

jankaaaaaaaaa
vidiet z textu ktory si napisala ze si v zivote nemala akne a ani poriadne nevies co to je.bol by som naozaj velmi stastny keby to vsetko bolo len o strave..

jankaaaaaaaaa

pisem ze neviem cim to je preco niektori ludia akne maju a niektori nie aj ked sa stravuju rovnako
a predstav si ze som niekedy akne mala, ale nei tu tazku formu ani tie vriedky som nemala, skor len male vyrazky a mne strava pomohla, ale nie uplne , ale zlepsilo sa mi akne .. lenze mozno ta strava funguje len na tie male vyrazky nie vyslovene na to silne akne .. neviem, niesom lekar..
a budem sa opakovat, ale keby som mala silne akne tak by osm sa tiez rozhodla pre roaccutane

lubko16

jankaaaaaaaaa
vidiet z textu ktory si napisala ze si v zivote nemala akne a ani poriadne nevies co to je.bol by som naozaj velmi stastny keby to vsetko bolo len o strave..

lubko16

jankaaaaaaaaa
vidiet z textu ktory si napisala ze si v zivote nemala akne a ani poriadne nevies co to je.bol by som naozaj velmi stastny keby to vsetko bolo len o strave..

jankaaaaaaaaa

vies co je vo vyrazkach? ten hnis to je tuk a skodliviny, kotre vylucuje telo cez kozu, ale u niektorych ludi sa to zapali , stvrdne a vznikaju z toho vyrazky. a ked si to logicky vezmes, tak keby ludia nejedli skodlive veci a mastne, tucne, tak by ich telo nemalo ake skodliviny a mastnoty z tela vylucovat, takze by ziadne vyrazky nemali...
lenze, tiez neviem preco niektori ludia akne maju aj ked sa stravuju uplne zle.. napriklad romovia, urcite neziju v zdravych podminenkach a nestravuju sa zdravo a nemaju akne,a spon ja som asi ziadneho roma ci romku s akne nevidela.
roaccutane pomaha na vyrazky, to je pravda, lenze skus si najst na nete videa alebo clanky o tom ako roaccutane znicilo zdravie niektorym ludom, vacsinou je to v cudzom jazyku.
ja som roaccutane nebrala, lebo nemam akne, ale keby som mala tu tazsiu formu asi by som sa tiez rozhodla pre roaccutane keby nic nezaberalo

Carie

A potvrdzujem to, ze aj cernosky maju akne. Mala som na kurze anglictiny 16-rocnu spoluziacku z Afriky a tiez nemala zrovna cistu plet. K tomu veku to proste casto patri, jedno akej je clovek rasy. A verim tomu, ze aj Romovia maju poniektori akne. Treba sa ist prejst niekde do osady (ak clovek ma odvahu) a pozerat ich tinedzerov.

Carie

Pozrite si napr. toto video: The power of Accutane www.youtube.com tak ja som nemala az tak strasne akne, ako dievca na obrazku, ale ucinok bol u mna podobny. Totiz ono sa to berie tak pol roka, ani u mna este ked som to prestala brat, pozitivny ucinok nebol viditelny. Ten sa dostavoval postupne az neskor. Podotykam, ze Accutane je to iste co Roaccutane, len v USA.