Antidepresiva a alkohol

jetotu

Ja uzivam Citalopram a z vlastnej skusenosti viem ze pokial popijate alkohol v malom mnozstve tak sa nic nestane .ja si po prichode z prace vzdy jedno pivko niekedy aj dve s odstupom hodin doprajem.a zatial je to aj po poslednom nedavnom krvnom obraze v pohode a to uz beriem AD pol roka

Janka000x

vynechavat moc nechcem to akoby som prerusila liecbu vziat si ich urcite vezmem ,akurat ten neurol nevezmem lebo sak ten si davam iba ked mam triasku

Janka000x

no dobre teda diky za radu ...a inak predtym ked som mala depku prvy krat brala som citalec a coaxil a ked som isla na disku bo co som si nedala a nic sa nestalo :D

JMD

To je male mnostvo, nedaj si v ten den neurol (vyl. polcas alprazolamu je okolo 11,2hod) a mozes si dat za poharik. A tie ostatne nevynechavaj. Nic ca nestane, pri najhorsom ti to viac "udrie do hlavy" ako obycajne ale nie ovela. A ked si stale nie ista tak zavolaj tomu lekarovy co ti ich predpisal. On ti bude vediet poradit najlepsie.

Janka000x

kokso dobre stou slivovicou a tak isto aj s neurolom,,,ja mam tiez 0,25 ale denne mam jednu a niekedy si nedam ani jednu :D len cymbalta rano a trittico vecer stvrtinka...

JMD

Uz sa opakujem, ale ked si nevypijes neviem kolko tak sa nic nestane. (Z vlastnej skusenosti - 8 neurolov 0,25 a 2 dcl slivovice 38 prezijes bez problemov :D) A trittico utlmuje, ale zas ak si nedas vela tak je to OK.

Janka000x

pardon mal to byt trittico...no v letakoch je tak ze na cymbaltu mame byt opatrni s pouzivanim alkoholu,v trittico a neurole je pisane len ze alkohol znasobuje ucinnost lieku cize viac utlmuje