Ženatý priateľ

Príspevok v téme: Ženatý priateľ
lenka2346

Mam 24 rokov, už asi rok aj pol mam ženatého priateľa, ktory je o 14 rokov starši a ma dve deti..
Trávime spolu všetok náš voľný čas, čo je veľa krát aj 5 krát do týždňa aspoň na dve hodinky, chodievame spolu preč na víkendy ale aj na dovolenky.
Tvrdí mi, že ma ľúbi a je žiarlivý keď sa stretnem s nejakým iným mužom aj keď je to iba na kamarátskej úrovni... Ale hovorí že nemôže odísť od ženy kvôli deťom, že už mu na nej nezaleží ale deti sú na prvom mieste...
Asi pred 3 mesiacmi som zistila že som tehotná, keď som mu to povedala tak mi povedal že nech sa rozhodnem akokoľvek tak bude stáť pri mne,aj keby bol radšej, keby som si to dala vziať..
Ľúbim ho, ale nechcela som mu rozbiť rodinu, a tak som už mesiac po interupcii, nedokážem sa s tým vyrovnať, že som si úmyseľne dala vziať dieťa..
Chcela som to s ním už skončiť, prosí ma, že ma potrebuje a že ma nechce stratiť.. Neviem čo mam robiť.... Ak máte niektoré ženy nejaké podobné skúsenosti poraďte prosím..

alle

razdvatri, ked nema deti, tak rozvod by bol lahky, cize si uvedom, ze to ze sa nedokaze rozviest nie je vina jeho zeny. Podla mna ma komplex z toho,z e za roky manzelstva nedokazal oplodnit svioju zenu a tak skusa teba, lebo ma potrebu rozsievat svoje semeno. Zial je asi neplodny, ked sa mu to nepodarilo ani u teba. Kazdopadne svet funguje vacsinou tak, ze vssetko sa ti vrati, cize raz sa najde nejaka naivna slecna a zvedie ti muza a ked to urobil prvej manzelke tak asi nebude mat velmi moralne zabrany urobit to tebe. Lebo aj tu prvu zenu raz vasnivo miloval a dal by jej vsetko(preto ona nosi obrucku na prste). Kazdopadne je smutne, ze si siahla tak nizko, lebo zenati muzi su najlahsie "koristi".

doubledog

celkom nechapem muzov, co takto zavadzaju zeny.
lepsie je rovno povedat, ze ziadny rozvod nebude a chcu len milenecky vztah.
ved 99% zien to akceptuje aj tak.

Laurina22

Si velmi naivna.Vies,preco od nej odisiel?Pretoze ona ho vyhodila...Prisla mu an to a prve co mu povedala bolo,aby si zbalil veci.

Tento pribeh poznam naspamat...

razdvatri

Mne je jasne, ze uz davno mal byt rozvedeny, ze mal na to dva roky... a teraz ked nas odhalila jeho zena je zrazu ochotny urobit cokolvek... uz od nej aj odisiel z domu na par dni, ale ja som ho presvedcila aby sa k nej vratil, lebo ja s nou nechcem mat problemy a nechcem byt pricinou ich rozvodu, tak nech si to vyriesia...

razdvatri

Ved ak nemaju, tak sa to ukaze... Ja si tiez nemyslim, ze to ma velku buducnost, ale kazda situacia je individualna. Niekedy treba na to cas...

Laurina22

Razdvatri ja som si tym presla a ver mi,ze to cierno bielo nevidim.Ale taketo vztahy nemaju buducnost.

Ak by ta naozaj miloval,po dvoch rokoch by uz bol davno,davno rozvedeny.

razdvatri

le Lenka, ten tvoj priatel sa mi nepaci, ked sa nezastal dietata, ktore si s nim cakala... ale hlavneze doma si deti chce chranit!!! Beriem to tak, ze to bolo tvoje rozhodnutie ist na potrat... skoda :(

razdvatri

Vidim, ze vela ludi sa vyjadruje k tejto teme... Ja som v podobnej situacii, ale priatel mi tajil 13 mesiacov, ze je zenaty, potom 2 roky mi tvrdil, ze sa rozvadza a teraz ma navstivila jeho zena a vytmavila mi, ze on sa nerozvadza a ani nebude... a napokon on ma dlho presviedcal az nakoniec som sa s nim stretla a vysvetlil mi to tak, ze nemal odvahu sa rozviest... teraz mi vypisuje ona, ze mu mam dat pokoj, aj on, ze ma miluje a mne je na zblaznenie... Teraz uz chce podat tu ziadost ale zena mi urobi zo zivota jeho vraj peklo... tak stojime na mrtvom bode... a je to skutocne blba situacia... Povedala som mu, nech si to vyriesia a nech ma do toho netahaju... ale on to zjavne nedokaze... A co sa tyka toho dietata, tak on deti nema a velmi sa snazi mat ich so mnou, stale sa pyta, ci nie som v tom... na co ja teraz nemam ani pomyslenie... a prosi ma, aby ak by sa to stalo, urcite som si dieta nechala... Zivot je skutocne nepredvidatelny... a zavidim tym, ktore ho dokazu vidiet ciernobielo... Toto je spravne a toto nie... aj ja som bola niekedy takato naivna a takto som uvazovala... dnes len zasnem

Ivett16

Neber ohlad na neho ale na seba, on na tebs tiez neberie ohlad. Ako moze byt ziarlivy na nejakeho kamarata pri tebe ked on ma doma zenu? Ako moze on od teba pozadovat aby si ostala s nim ked on nechce zostat len s tebou. On ma svoj zivot, ty si pre neho vedlajsia kolaj ktoru isto taji pred rodinou i priatelmi. Nema to zmysel, nechaj ho... Bude to tvoje najlepsie rozhodnutie...

vitaminwater

lenka, zahadzujes svoje najlepsie roky s clovekom, s ktorym nemas buducnost, miesto toho, aby si si tu buducnost s niekym budovala =(