mam mu verit?

Príspevok v téme: mam mu verit?
jankaaaaaaaaa

mam priatela, sme spolu necely rok.. je to super vztah, vychadzame spolu super, nehadame sa, rozumieme si....
ale .. predomnou mal dlhodoby niekolkorocny vztah a raz soms a dozvedela ze svoju priatelku podviedol (mali vtedy asi rok vztah na dialku a stretavali sa tak raz za dva tyzdne) ...
ja mam stale take podozrenie ci mu mozem verit? aj ked si myslim ze ak niekto podvedie partnera tak je to asi preto ze sa vyskytol nejaky problem vo vztahu no a my ziadne problemy nemame, nema nato dovod aby ma podviedol.. ja som nikdy dlhsi vztah ako jeden rok nemala.. moj priatel odchadza do zahranicia onedlho a potom mam prist za nim aj ja, ale budem vkuse nato mysliet ci ma nepodviedol ked dokazal podviest svoju byvalu s ktorou bol vtedy asi dva alebo tri roky.. neviem. vzdy ked mu poviem nieco podozrievave v tom zmysle, ked ide niekam bezo mna do mesta, tak len prevrati ocami a povie ze to mi nikdy nespravi atd..

manzelka

Pokiaľ mu nebudeš veriť na 100% tak to nikdy nebude dobré. Skús mu fakt veriť!! Inak to nepôjde a budeš sa stále trápiť

ta3

Jajka, pravdaze sa to moze stat a to najma vtedy, ak sa zaspi na vavrinoch, vztah treba nielen chranit, ale stale rozvijat, je to ako ziva kvetinka, ktoru ked nezalejeme, tak zomiera, ak sa laska zacne brat ako samozrejmost, zacinaju problemiky, ktore ak sa podcenuju a neriesia hned v zarodku, nastupi nspokojnost a potom uz je ku nevere iba krocik

jajka001_

ja si myslim ze je dost naivne ocakavat ze vztah potrva naveky. vzdy sa moze cokolvek prihodit. pokial nema suknickarstvo ako charakterovu crtu, co asi nema, tak je to normalny chalan a moze sa stat ze sa zalubi do inej, ak vam to nebude klapat. rovnako sa to moze stat aj tebe.

natusa42

podla statistik a podla prieskumov ...vobec ,citala som mnozstvo knih ,napriklad minule jednu s nazvom "proc jsou muzi neverni " -mala by si si ju precitat -odporucam ti ..tam sa dozvies vsetko ...a okrem toho ,ked podviedol raz -necakaj ,ze druhykrat bude verny

jankaaaaaaaaa

ja sa nesprtam v jeho minulosti praveze ma to nezaujima, alebo nechce ma to zaujimat.. toto mi povedal sam a teraz mi to vrta v hlave ze "co ak podviedol raz podvedie zase.."