necht

Príspevok v téme: necht
Gabiiik

baby poradte :( mam krasne dlhe a svoje!! nechty, no stredny sa mi nalomil, no kebyze si ho odstrihnem, co by som musela uuplne az k masu, tak by to bolo skarede mat ostatne dlhe a jeden uplne kratky.. aj mne by to osobne vadilo, ten pocit.. mam priesvitny lak, cize zatial drzi, nie je to brutal zlomene, ale zachytava sa to, ked to nemam nalakovane.. co mam robit?? odstrihnut cely? ved kym mi narastie, budu to aj 2-3 mesiaceee.. ked ho neodstrihnem vyrastie to nie? dajte vediet prosim :(

xyzz

Ak to máš až do mäsa tak si to nechaj prelakované pokým ti to nelomené nevyrastie von. Ja som to minule tak urobila, lebo by to svinsky bolelo keby som si ho celý odstrihla. Alebo v drogérií zoženieš také nálepky, ktoré ti nechet ochránia od ďalšieho lámania, od Essence som to videla ale už dosť dávno tak neviem

Gabiiik

dakujem za radu:) a este taka otazocka, kedze on je teraz zalakovany a nezachytava sa, kebyze ho necham tak, myslite, ze ako by rastol, tak by sa to lamalo stale nizsie a nizsie alebo naopak?

Whittie

Toto isté sa stalo pred mesiacom aj mne... svoje nechty mám dlhé okolo 2.5 cm a prvý krát v živote sa mi stalo že sa mi zlomil úplne až do mesa. Kebyže ho neodstrihnem tak by som asi zomrela, príšerne ma to bolelo. Myslela som že to iba zalakujem a bude to ok ale nebolo. Tak šiel nechtík dolu :-(( "našťastie" sa mi to stalo na malíčku čiže to tak nebije do očí a pomaličky to dorastá čiže na tvojom mieste by som to odstrihla lebo sa ti to bude furt niekde zachytávať a mohlo by to dopadnúť aj horšie a ešte viac do mesa :-(( neboj ono to zachvilku dorastie a budeš si dávať večší pozor nabudúce :-) aspoň si budeš viac vážiť svoje nechtíky :-))) a umelý nechet si nedávaj ani za nič, nehorázne sa ti zničí tvoj prírodný a kým sa zotaví tak sa bude iba lámať a nedorastie vôbec plus to ešte bude aj vidno že je iný ako ostatné... hádam som poradila :-)