Chcem vyzerat starsie

Príspevok v téme: Chcem vyzerat starsie
33333

Ahojte teraz budem mat 15 a chcem na tych 15 aj vyzerat co mam robit??? malovat sa malujem..uz dlho...Ale co amm robita by som fakt vyzerala starsie???prosim poradte...Rozisla som sa ja s chalannom lebo anm to neklapalo a mysli si o mne ze som B-ecko a teraz sa dal do vztahu snejakou babou ktora vyzera na svoj vek...chcem mu ukazat ze aj ja to dokazem

jajka001_

sak pockaj ked budes mat 30, uvidis ako sa budes citit ked budes pozerat na tie male 15ky co si myslia ze zjedli mudrost sveta :)

blondula

jajka001.... asi hej,ale najlepsie je,ze "my",tie 30tnicky vyzerame lepsie,ako dnesne 15tky :DDD a este ked aj kocik tlacim,tak ani verit nechcu,ze to moje je :P

blondula

aj ja patrim do kategorie tych spomenutych "korytnaciek" a tipuju mi maximalne 22 rokov :DDD
to,ze ste rozisli s chalanom nie je kvoli vyzoru,ale kvoli tomu,ze mate len 15 !!! :D

dazdovka666

No moje zlate, ja mam uz 30tku na krku a vyzeram tak na 20. Pockajte ako to ocenite, ked budete stare korytnacky ;). Tiez som sa k tomu zatial nedopracovala :D.

33333, skus zajst za kadernickou, nech Ti poradi nejaky uces, to je asi to jedine, co mozes momentalne urobit. Rozhodne to ale nemusis robit kvoli nejakemu faganovi - on sa s Tebou URCITE nerozisiel kvoli tomu, ze vyzeras mladsie. A ak nahodou ano, tak ani nestoji za to, aby sme mu tu venovali co len jeden jediny riadok.

Dia...

Moja zlatá, ak máš detské črty tváre, tak ich nijako nezakryješ... dobre viem, o čom hovorím. Ja mám 18 a tipujú mi maximálne 15, i keď som dosť vysoká - 171 cm (no do tváre vyzerám mlado). Ale v prvom rade by som podotkla, že ty sa na tých 15 naozaj aj správaš! Podľa toho, čo píšeš. Chalanovi očividne na tebe nezáleží. Ak ťa nechal kvôli tomu, ako vyzeráš, tak je to riadne decko - hajzlík. Kašli na neho a buď rozumná!!!