Canesten krem s tabletkou

Príspevok v téme: Canesten krem s tabletkou
Gyn

Ahojte, mam svrbenie na posve, biely vytok a pri sexe bolesti tak som si dnes kupila Canesten tabletu s kremom spolu. Chcela by som sa spytat ci to nie je nebezpecne pouzit ked mi to nepredpisal doktor? Mám to pouzit, nenarusim tym nieco ? alebo mam na zaciatok pouzit masticku ? prosim poradte :( este nikdy som to neskusala.

Gyn

Jankaaaaaaaa ja som si otom precitala ze to je na mykozy, kvasinkky a tak a je to dobre aj na vytoky.. ja len teraz chcem nieco aby mi pomohlo lebo som v zahranici a este 4 tyzdne musim prezit potom zajdem za doktorkou uz. ta dufam ze pomoze :(

jankaaaaaaaaa

bude ti to vytekat rano a mozno cely den.
a canesten je urceny na kvasinky, lenze neviem ci prejavom kvasiniek je vytok, ten je skor charakteristicky pre ine infekcie

Gyn

Jankaaaaaaaa a preco by nemalo pomoct hm? to staci len jeden krat pouzit a hovorili ze velmi pomoze tak neviem . ja to pouzijem vecer takze asi to je jedno ci, lebo to citit nebudem..

jankaaaaaaaaa

nemusis nic pouzit ak ti nebude vadit ze ti ta tabletka postupne vyteka.
a ked si mala svrbenie aj silny vytok, neviem c ti canesten pomoze

Gyn

A mala si taky vytok pri tom ako si si zaviedla tu tabletu ? Lebo co som citala na stranke tak pisalo ze musim pouzit vlozku . je to pravda ? Neviem musim nieco pouzit lebo ma to hrozne svrbí neda sa to vydrzat :(