da sa zmiernit bolest pri prvom epilovani?

Príspevok v téme: da sa zmiernit bolest pri prvom epilovani?
ginny159

uz dlhu dobu sa odhodlavam k pouzitiu epilatora ale uz som toho vela nacitala a vsade sa len pise ako to neskutocne boli prvy krat a kolko zien preplakalo aj 15 minut kvoli tomu... ja sa bolesti dost bojim no velmi to chcem skusit aby mi aj zredli chlpky na rukach a nohach a trosku aj dole na bruchu.. :/
niekde som citala ze hodinu pre dtym ako sa epiluje si dat jeden ibuprofen alebo co a ze vraj to pomoze.. je to pravda? lebo sa mi to nejak nezda :/
alebo vraj si kupit nejaky anesteticky pripravok.. gel alebo take cosi v lekarni.. mate s tym niekto skusenost? s nejakym na volny predaj ktory fungoval naozaj dobre?? dakujem :)

inkognito.

blondula, ja z teba nemozem niekedy:D
ty si tak zlatá:D

myslím, že ginny bude šťastná po tvojom príspevku :D nieže sa dáš odradiť ginny :)

blondula

ja som si dneska spomenula,ze mam epilator :DDD naposledy som ho pouzivala asi pred vyse pol rokom :D dneska som vyskusala zase a skoro som umrela od bolesti :DDD normalne som to nevydrzala a musela som vymenit hlavicu na holenie a oholit to :-( nechapem,ako som to predtym kludne holila a teraz som nevydrzala...inak som si vsimla,ze mi volako zacali rychlo rast chlpky na nohach :DDD ako keby som sa nejakych "hnojivom" sprchovacim umyvala co podporuje rast :DDDD necham to podrast a znova skusim epilovat :-(

jankaaaaaaaaa

ja ked som dlho v sprche a sprchujem sa fakt teplou vodou tak si chlpky viem vytrnut aj prstami a vobec to neboli.. jasne ze si ich tak rukou netrham na celych nohach :D ale sem tam ked ma stve nejaky chlp ktory som zabudla oholit alebo co tak v pohode ho vytrhnem aj bez pinzety a necitim to vobec

ginny159

dakujem za rady, celkom ma to ukludnilo ako ste tu vraveli ze sa to da vydrzat :) uz sa fakt menej bojim :D
to vyskusam teda po tom kupeli horucom a uvidim ake to bude :D

[zruseny1]

ibalgin predtým? :D a v celkovej anestéze by si nechcela? :)
no nie je to prvýkrát príjemné, ale potom to nebude zlé uvidíš...
ja sa teraz pri tom usmievam ako v reklame..dá sa to :DD

sewie

ginny, to zavysi len od teba, niektore zeny maju citlivejsi prach bolesti alebo su citlive celkovo..kamaratka ked vyskusala epilator prvy raz, hned zacala skriekat ze je to hrozne a predala ho na nete...mna to sice bolelo ale zataka som zuby-prvy raz to boli(ale preboha da sa to vydrzat!)po nejakom case si na to uplne zvyknes-mna to teraz akurat tak akoby stegli a som strasne stastna!ine baby co puzivaju ziletky sa musia holit pomaly kazdy den a ja som v klude tyzden -niekedy aj dva:)lebo aj ked co to podrastie-je to omnoho redsie ako to draplave strnisko po ziletkach! a inak mne pomahalo ked som kozu napla prstami-tu cast co som holila som vzdy totalne vysponovala aby to tak netahalo kozu-vtedy to boli menej:)...par razov zatnes zuby a potom budes taka stastna:) navyse netreba furt kupovat ziletky:P

jankaaaaaaaaa

urcite sa neoplachuj studenou vodou! este v tej kupelni kde bude para z horucej vody hned ako vylezies z vane sa depiluj

jajka001_

pred tym sa okup, po tom oplachnut studenou vodou
az take hrozne to nie je ze by si si musela davat tabletky :) a plakat po tom 15 minut? to by si musela byt hrozna citlivka. prvykrat som sice ochkala a jajkala a musela si davat pauzy ale inak to bolo v pohode. navsteva zubara, ci porod su urcite horsie :)

jankaaaaaaaaa

naucinejsie je ked budes dlho vo vani s horucou vodou. jasne ze nie vriacou aby si sa tam popalila :D ale byt dlhoooo vo fakt teplej vode a najlspie aj hned depilovat ked si v tej vode este. lebo ked vyjdes vonku niekam do izby, hned sa telo ochladi, stiahnu sa pory, nebodaj budes mat aj zimomriavky a vtedy to bude fakt boliet