Krvacanie pri moceni

Príspevok v téme: Krvacanie pri moceni
somtoprosteja

zdravim vas ludia mam taky problem este vcera mi nic nebolo dnes rano idem na zachod ze sa idem vysikat ... no a nastal taky problem najprv som sikal moc ... a ku koncu ked uz som prestaval sikat tak som zacal sikat trocha krvy .. a dost ma to stipalo ... neviem to pochopit preco .. teraz chodim na WC 2x za 1 hodinu ... a vzdy ku konci vysikam krv ... :( najrv moc a ku konci krv .. neviete mi povedat co sa moze diat ??

noaa

nechcem ta strasit, aj po jedno cajiku sa to nezlepsi. chod k doktorke, zapal moc.ciest nie je sranda, treba brat antibiotika, citala som ze to moze prejst aj na oblicky ak sa to nelieci vcas(neviem co je na tom pravdy?)

interceptor

utekaj k doktorke,moj ocino tiez mocil krv nesiel s tym nic nam nepovedal siel az ked bolo neskoro rakovina obliciek :(

User_37597

aby si sa moc neprkvapil ked sa v noci zobudis na strasnu bolest...pocuj jeden bylinkovy caj ti predsa nemoze vyliecit zapal mocovych ciest...hovorim ti budes lutovat ak nepojdes k doktorke.

somtoprostej

akoze chlaci a dievcata neuvirite ale DAL som si CAJ !! nejaky bylinkovy !! isiel som spat 3 hodiny a uz je vsetko ok !!!!!!! ja nechapem moje telo !

bazalka

No ja neviem, aké antibiotiká ti predpíše. Asi také, čo účinkujú na zápal močových ciest, nie? Keď som to mala ja, musela som ísť na pohotovosť, tam mi vyšetrili moč, dala mi antibiotiká a po prvej tabletke sa mi uľavilo.

bazalka

Asi máš zápal močvých ciest. Musíš ísť k lekárovi, Vyšetrí ti moč a dá antibiotiká. A musíš veľa piť.

User_37597

deje sa to ze mas mozno zapal..a ked ta to este aj stipe tak uz davno si mal byt u urologa.tu ti nikto tvojho pipika nevie vysetrit.