gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

lumi

doc
Prosím Vás poradte mi! Včera som si všimla že mám na krčku maternice nejakú malú hrčku. Na prehliadke som bola naposledy asi tak pred rokom a vtedy bolo všetko OK, vtedy som začala aj s užívaním HAK (jeanine). Ja aj môj priateľ sme z toho tak trošku vystrašení. Čo to môže byť? Vopred ďakujem!

anonym an

Prosím Vás doc
je normálne ak pred menzesom mi z bradaviek prsníkov po stlačení vytečie
tak 2-3 kvapky svetložltej tekutiny. Kojiť
som prestala pred trištvrte rokom. ďakujem

sisari

to doc
Zaujímal by ma Váš názor na môj problém.Včera som písala v rubrikách Dlhotrvajúce zápaly pošvy a Výtoky,kým som pozerala túto.Je to dosť rozpísané.Ak sa Vám chce hladať,ďakujem.sisari.

janka

doc

bola som u svojho gynekologa s tým problémom zvätšeného konečníka .aby to ešte raz pozrel a poslal ma na nejaké vyšetrenie. Uistil ma ,že sa jedná o vnútornú zlatú žilu a ta je vysunutá cez zvierač konečníka a preto je zvätšený. Vraj mám byť pokojná. Ty čo na to ?

wp

hejbabenky.blog.cz----tam sa pise o gynekologii,poradna,panny,menzes,HAK,chalani,
zenska krasa..........chudnutie,anorexia.......

co s tym

to doc
chcem sa opytat, co znamena ruzovy vytok a mierne bolesti v podbrusku a v krizoch. mala by som mat tak o tyzden menstruaciu, teoreticky by som mohla byt tehotna, zajtra si spravim test. treba ist k doktorovi?

aeryn

Rada by som sa spytala ci otazka veku zohrava pri gyn. prehliadke nejaku ulohu, respektive ci je potrebne aby neplnolete mali so sebou doprovod,a ci je potrebny suhlas rodica pri predpisovani HAK.

alessi

dobry podvecer pan doc. chcela by som sa opytat na endometriozu. 1 cystu mi operovali laparoskopicky punkciou v marci pred 2 rokmi. bola cokoladova. 2. krat som isla v marci pred rokom - opat len punkcia, pretoze cysta je zrastena s crevom (lepsie to uz ani nemohlo byt ;). asi mesiac po operacii som mala opat bolesti a opat cystu, stale na tom istom mieste. zatial to s lekarom sledujeme, tumor markery zvysene okolo 47, ale asi po polroku sa cysta zmensila z 3,5x2,5 na 3x2 cm (pila som liecivu zmes bylin, ale nie je iste, ze pomohlo prave to). momentalne je uz polroka po zmenseni cysty stav stabilizovany. lekar nie je velkym priatelom laparotomie, ved kto ano. odporuca mi otehotniet. asi ma pravdu,viem. moja otazka znie: ako sa mi da pomoct? existuje nieco, okrem chirurgie a Indonalu, co by mi mohlo pomoct? dakujem Vam za odpoved.