Nechraneny anal s prostitutkou

Príspevok v téme: Nechraneny anal s prostitutkou
Milan H.

Dobry den! Mal som pred par dnami najprv nechraneny oralny styk s prostitutkou na private. Ona ho mala v ustach dlho, ja som len parkrat olizol klitoris. Bol som vsak dost opity, cize uplna erekcia sa nedostavila ani po dlhom orale z jeje strany. Tak som zacal masturbovat a tesne pred vystrekom mi stvrdol, co som vyuzil na nechraneny analny styk. Netrval dlho, lebo som si nejak v tej opitej hlave uvedomil, ze robim sprostost a nasadil si kondom. potom sme mali klasicky sex az do vyvrcholenia. Mam z toho strasny pocit. jednak sa bojim nakazy a jednak mam priatelku a rozhodne nechcem nakazit ani ju. Stalo sa to pred 4 dnami a mna dnes zacalo dost neznesitelne boliet hrdlo. Viete mi povedat, aka vysoka je moznost nakazy? Nie len HIV, ale aj ostatne pohlavne choroby. Ziadne ranky ani nic podobne nemam ani ja a nebadal som ani na nej. vdaka

Milan H.

Dostavil sa vcera silny zapal hrdla :( Nemozem poriadne preglgat. Mozno je to len z teplotnych zmien, ale som vo velkom strese :( Co vsetko by som podla toho zapalu mohol mat?

lamborginka

takyto ste muzi,,,,ti,,a fakt podla takych ako si ty posudzujeme ostatnych teda apson ja ,,, naco mas priatelku ked sulozis s prostitutkou ,,,ble,,,hovorit jej to nemusis...teda ak chces byt snou nadalej ,,lebosilno pochybujem o tom ze by chcela s takym chrapunom fungovat nadalej ,,ale zas nadruhej strane nakazit ju nech s ato s nou taha cely zivot zato ze ty natrtkany potrebuejes vysulozit prostitutku..asi ak ti zalezi na jej zdravi priznat by si sa mal ale podla vsetkeho si nejaky frajerik co si mysli ze hra futbal natrtka sa a s kamaratmi robi zo seba pana ,,,v night cluboch ,,,no chuda tvoja draha ,, aj ty ,, vies kolkych takych ako ty uz mala strcenych v riti jasne ze si sa nakazil ,,fuj ,,je mi hrozne ,,,,za toto neverim chlapom ,,lebo sa neda ,,

LETICIA

no a koho to tu zajimma, ze ty si fitbalista, co ma to s tym spolocne, ze sustis k...y, povedz to svojej priatelke a nechaj ju , neverim, ze este mal by si tu drzost mat nieco s nou, odpora.

miauu

no to si si pomohol..minimalne ani tej priatelke by som nedavala vtaka do ust to ti je dufam jasne
ked nakazis seba fajn, ale nech to neschytaju aj ti, ktori su v tom nevinne

Heatherka

ranky mozu byt aj mikroskopicke, ktore nevidis. prevazna vacsina prostitutok su nakazene. neotalaju ak dostanu pekne zaplatene idu aj bez kondomu, ak tato vobec neprotestovala, ze nemate kondom nakazena urcite niecim bola.

zivot mas pred sebou , priatelke to pekne povedz, a nemajte ziaden styk. ani oral. pockaj tak mesiac a chod na testy. na HIV potrebujes minimalne 3 mesiace, cize dodatocne ti budu brat krv.
zleduj ci nemas vodnaty vytok z penisu, nejake zacervenanie, svrbenie, bolestive mocenia, vyrazku ... tak isto v hrdle. kondylomy atd.....

mimochodom take tazke bolo povedat priatelke chcem sex ?? ze si musel prostitutku pretahovat...

blondula

suhlasim s Adamom !!!! na to,aby sa u teba nieco objavilo potrebujes nejaky ten "tyzden".takze by som odporucila asi chranit sa s priatelkou kondomom...urcite sem ona potom nahodi temu,"preco zacal so mnou priatel pouzivat kondom"?? :D
byt chlapom,ani vtaka jej nebudem strkat "hlboko" do hrdla !! mne by sa hnusilo sa ich len chytit a nie ze este aj toto :DDD myslim tych prostitutiek !!! :D

AdamKrt

Chudak priatelka, dufam, ze teraz neskocis na nu. Ked uz ohrozujes seba, tvoja vec. Testy na pohlavne choroby sa robia po cca 3-6tich mesiacoch od styku, lebo inkubacna doba chorob je rozna.

Je mi zle, ked to citam. Pre takychto muzov maju zeny o nas zlu mienku...