AKO MAT PEVNU VOLU

Príspevok v téme: AKO MAT PEVNU VOLU
elektra

Prosim Vás chcem strašne schudnuť pokušam sa už asi pol roka a stále nič.Vydržim 4 dni najdlhšie a potom to pokazim.Ako sa mam ovladať.Skušala som všetko.Robiť inú aktivitu cvičiť no prestalo ma to baviť ale teraz sa chcem znova donutiť cvičiť.Pijem rôzne čaje ktore brzdia chuť na sladkosti a jedlo ale ani to nezabera.Doktorka mi kazala jesť 5 krat denne ale ked mne sa nedari.Co mam robit.Prosim pomožte.

kajka

elektra: noo super .to aj ja ked som doma tak niak mi to nejde ... ale neboj zvladnes to ! len treba mat pevnu volu a hlavne dobru naladu :))) Dnes zacinam 3 den

elektra

kajka ja sa držim nie dobre ale naštastie aspon nejem po 4 max. po pol 5 aspon v tom sa drzim.inak vsetko kazim ale zajtra idem uz konecne do skoyl tak to bude super:-!!

jacquelin

wes co pomaha mne?? pomaly pol dna sedim tu pri tomto chudnucom fore a pozeram ako vsetci pisu ako bud nic nejedia aelbo aki su tucni a aj tak jedia.. aj jedno aj druhe ma odradi...a hlavne sa mi nece dat notebook z kolien taxa mi ani poto jedlo nechce postavit.. :D

salome

ja nevydrzim ani 4 dni no mozno 1 moja sila vole je uplne mizerna lenze ja sa vzdy postavim pred zrkadlo a poviem si ze to nie je take zle lenze ked sa natlacim a postavim sa tam spokojna tak to je uz viac ako len zle... najhorsie je ked niekto povie ze som schudla ine zeny by chudli dalej ale ja nie to je pre mmna listok na velku prejedaciu sa hostinu typu ved som schudla...

jonzetta

Hmmm... tak si skuste proste pomysliet na nasledky- ake vycitky svedomia budete mat potom vecer, ked si lahnete do postele a budete rozmyslat o tom, co ste pojedli... tiez sa zakazdym spytajte- fakt to musim zjest??? stane sa mi nieco, ak to nezjem??? zomrem potom od hladu abo co??? jedzte len tolko, kolko potrebujete!!! ja tiez- ked si dam vlocky s jablkom, nebudem si do toho trepat aj dzem- ved naco?! ta jedna lyzicka, co to ledva aj osladi ma stoji dobrych par kJ... ale ked si dzem nedam, tak ich usetrim a prezijem! a potom, vecer, som na seba hrda, ze som odolala pokuseniu a to je aj moja zavislost :) ze mozem byt so sebou aspon troska spokojna... asi tak...:)