kýchanie, plný nos, svrbenie očí ..

Príspevok v téme: kýchanie, plný nos, svrbenie očí ..
m25

už dlhšiu dobu dosť často kýcham, občas ma svrbia oči a čo je najhoršie zo všetkého,stále sa mi upcháva nos,stále sniakam, až krvavé hlieny.stále ma v nose šteklí. keby som si nestrekla sprej do nosa, asi by som sa udusila. hlavne v noci.

u alergologičky som bola naposledy pred dvomi rokmi- alergia na prach a roztoče.

žeby to bola zas nejaká iná alergia? alebo z čoho?
mám ísť k alergologičke znovu , alebo k nosnému dr? dík

m25

no som zvedavá, na čo som zas alergická. myslela som si , že či to nemôže byť na mačky, ale s nimi žijem celý život a takéto príznaky mám aj v práci..
no ozaj neviem
a strašne som háklivá na prechod teplôt. neznášam klímu, uplne sa mi zapchá nos a aj , ked je velmi teplo ..

anjelik9

bez k alergologicke nech ti niečo predpíse ja mam kvapky do očí a sprej do nosa to mi zabralo behom 2 dni a potom ešte tabletky ale tých účinok som si nevšimla :D inak su aj nejake volnopredajne ale lepšie by bolo aby ti zistili od čoho to mas konkretne

hviezda01

ja chodim s detmi tiez alergologovi,obaja su alergicky,ale kazdy na nieco ine,cize maju aj inu liecbu,syn ma toho viac,minuly rok dostal prvy krat nejake ien lieky,teraz si nespomeniem na ich nazov,a mozem vam povedat,ze priznaky nemal skoro ziadne,neviem ci to bolo tym,ze tento rok viacmenej len prsalo,alebo naozaj zabrali lieky..chcela som tym len povedat,ze neznamena,ak jedny lieky zaberu desiatim ludom,ze musia kazdemu..to je na margo toto aeirusu

Scotch

ejha no tak ja mam presne toto iste uz druhy tyzden..vela fukam nos a oci ma hrozne svrbia, najviac vecer, stale kycham, no hroza... som objednana k alergologovi a ledva cakam uz, kedy tam pojdem nech mi nieco da... a snad to pomoze...
aj tebe drzim palce

m25

dakujem vám..
no ja som brala pred tým ten aerius, ale zdalo sa mi, že mi nepomáhal.a pokial viem, je len na predpis..
už som rozmýslala aj nad zodac-om, ale stále ho iste brať nemôžem.

Luxxx

Mas urcite alergiu,v tomto obdobi asi na palinu, kup si Aerius a daj si vzdy hned rano jednu tabletku, mne to pomaha. Minule sa mi minuli a celu sobotu som bola vyradena.Alergologicky su na prd, len strkaju injekcie a blbosti.Moj brat chodi cely zivot alergologicke a nic mu nepomohli.Tiez si vzdy kupi Aerius v tom obdobi a ma pokoj.Ja to iez tak riesim.