mamicky, ktore sa chcu stretavat

Príspevok v téme: mamicky, ktore sa chcu stretavat
PrettyWoman

Ahojte, zalozila som tuto temu, lebo uz ma nebavi vysedavat po veceroch, ked maly zaspi doma, som mamicka na materskej, s 2,5 rocnym dietatkom, zaroven pracujuca, no a chyba mi relax v duchu pokecat si s kamoskami vecer pri vinku, dobre sa nasmiat, mozno nejaka klubova muzicka a ist domov :) Mam dobre kamosky z detstva, lenze bezdetne a akosi sa nase cesty rozdelili, stretavame sa sporadicky, ziju svoje zivoty bez zavazkov. Manzela mam skveleho a je ochotny maleho postrazit kedykolvek. S nim je tiez sranda , ale predsalen, je to muz ;) Tak, ak by sa nejaka mamicka nasla, kludne aj viac mamiciek, mohli by sme sa z casu na cas stretnut, raz za dva tyzdne povedzme a uzit si ako za mladi :) Nieco omne: 30 rokov, mam rada umenie, modu, cestovanie, milujem fotenie, zvieratka, nenavidim varenie :) ale nie... :) Keby ste sa niekto ozvali, verim ze nie som taka sama :)

PrettyWoman

presne tak, tancovat by sa mi ziadalo skor. Nic, idem dohodnut nejaku baby-sitter-ku, asi mamu a vyrazime si s manzelom dakedy, s nim mi je aj tak najlepsie :) Alebo pojdem s kamoskami a nenecham sa opit nimi :)

PrettyWoman

to ano, toto som asi odveci dala :))) Chodim aj s kamoskami von, lenze ony nechapu moj rezim, absolutne neprisposobive, napr. stretko o 22:00, ked ja rano vstavam o siedmej :(

jajka001_

ved skus aj kamosku bez dietata, aspon ona bude bez stresu, nepotrebujes predsa pri relaxe kecat o detoch, ale prist na ine myslienky.

PrettyWoman

Jajka, jasne, vyzera to byt najjednoduchsia cesta, no u mna to nefunguje. Na ihrisku sa venujem malemu, minule som sa zakecala s jednou mamickou a maly sa mi stratil z oci, tak sa radsej len na neho sustredujem, tym padom je aj konverzacia s inymi matkami taka povrchna, no a v materskom centre detto, vsetko povrchne vztahy, kedze sa kazda venujeme svojmu dietatu... Neva, skusila som, pockam kym porodia kamosky :)

jajka001_

drzim ti palce:) skus sa ale zoznamit aj inak, povedzme, klub detí, ved v BA ich je dost, kam chodia mamicky, a budu z tvojho okolia, mamicky na ihrisku a pod. predsa len je najjednoduchsie ked byva co najblizsie.