priateľ závislý na sexe..

Príspevok v téme: priateľ závislý na sexe..
olea

Mám problém s mojim priateľom.. Sme spolu už tri roky, náš vzťah bol vždy veľmi krásny a on je môj prvý vo všetkom. Do sexu sme sa nehrnuli, začali sme s ním až po roku chodenia. Ale teraz, už asi pol roka mám veľký problém a mám pocit, že sa zväčšuje.. Ide o to, že sa ho nemusím ani dotknúť, stačí, že sa na mňa pozrie a už je maximálne vzrušený a je pritom jedno, kde vtedy sme.. Stále odomňa vyžaduje sex, keď odmietnem (mám tam dolu zdravotné problémy) je hneď agresívny, až násilnícky a sex mať proste musí aj keď mám pri ňom často obrovské bolesti, dávam to aj najavo, jemu to je vtedy jedno. Po sexe má skvelú náladu a o pár hodín začne byť smutný a ospravedlňovať sa mi... Stále sa to opakuje, začína sa mi hnusiť a absolútne ma už nevzrušuje, na sex s ním nemám chuť. Mimo sexu však agresíny nieje, je úžasný... Ja neviem... Veľmi sa zmenil.. Myslíte, že sa to dá riešiť aj inak ako rozchodom? Stále ho veľmi ľúbim..

odpovedam

janek a co zena je prostitutka, ze musi chlapovi plnit priania len preto, ze on si povie? Zobud sa! Takeho, co nema uctu by som nechala aj ja, nech si to robi sam, ked mu zena nie je dobra a nie je ochotny problem riesit...

olea

Už som to nevydržala a ukončila som to... Síce to bolo veľmi ťažké... ale nikdy mi nebolo lepšie ako teraz.... Koniec trápenia... :)

mnamka257

este raz mu vysvetli ako to je a povedz ze to nie je normalne. ked to nepochopi, tak mu daj zbohom a ked ta naozaj miluje, uvedomi sa a este stale mu mozes dat druhu sancu. ked sa uz neozve, budes vediet, ze si ta nezasluzi. niekolko tipov najdes aj na www.girl-life-br.blogspot.com . drzim palce

ta3

v jeho spravani je vela agresie, nasilia, nevyzera to dobre, s laskou to nijako nejde dokopy, milovanie by malo byt prejavom lasky, neznosti a oddanosti a nie akt za kazdu cenu, ci Ty to chcies alebo nie, dokonca ci mas pri tom bolesti alebo nie, ked sa takto k Tebe uz teraz sprava, viem si predstavit co by bolo, keby ste boli manzelia, rozid sa s nim, usetris si kopu bolesti