Zeny...prieskum

Príspevok v téme: Zeny...prieskum
bingham

Tak piste svoje nazory...ale len zeny...ziadny gayovia prosim

1.najviac sexi cast muzskeho tela(tvar sa nepocita)

2.chlap ma mat tvar oholenu/zarastenu

3.co vam najviac prekaza na muzovi/aki muzi vas najviac odpudzuju(nemyslim povahu)

4.co je podla vas na muzovi horsie...velka rit...alebo velke brucho :D

5.dokazali by ste zit vo vztahu s muzom...ktory vas nedokaze dostatocne uspokojit(sexualne)...ale po inych strankach vam vyhovuje :)

tutururu

1. Zadocek, ruky -predlaktie
2. Mierne zarastenu
3. chrapuni, ked chrachluju, a namysleni borci
4. rit
5. asi hej.

xy:)

1. pekne tvarovany chrbat a ramena, smiech je tiez sexi
2. oholena, zarastena je dost neprakticka
3. odpudzuju ma taki, co si myslia ze su desne sexi a pritom by som o nich ani bicykel neoprela, fyzicky mi vadia nizki chlapi s kratkymi nohami
4. rit
5. zalezi, co konkretne by stvaral za cisla.. ak by sa to dalo casom zlepsit/vycvicit tak ano.. ak by bol vsak ako poleno tak nie :)

Katkaaa

Mam otazku. To sa vam fakt viac pacia obrovske brusiska?? ved to je nieco hrozne.. napr. taky chlap po 50-tke. Humuuus.

ta3

Bingham, ze si to Ty, tak sa zapojim do Tvojho prieskumu aj ja, aby si mal zastupene vsetky vekove kategorie :-))
1. ktora cast tela je na muzovi sexi?, aby bol muz sexi, to ani nezalezi na castiach tela, musi to (tie iskry) mat v ociach, musi to byt tvar s charizmou, inak prve co si na muzovi vsimam su oci, tie povedia vela, prsty, ruky, pacia sa mi dlhe stihle prsty a cistymi nechtami, celkova postava, neznasam tucniakov, vychtnuti su v pohode
2. u mna to nie je podstatne
3. neznasam tetovacky, piercinky okrem ucha, zly chrup, vyzyvave spravanie
4. oboje je nepritazlive, ale ked uz, tak skor znesiem vacsie brucho ako velky zadok
5. nie som zavisla na sexe, ale sex povazujem za dolezity v spoluziti muza a zeny, uz som vo veku, kedy si hovorim, ze ak vstupim do noveho vztahu, musi byt perfektny, cize sex musi byt minimalne dobry, cize moja odpoved je nie, nedokazala by som

baaboo

1. pery
2. mierne zarastena
3. nedostatocna hygiena, a tiez sa mi nelubia taki ti nabuchani svalovci....
4. velka rit
5. fuuuu....neviem, ale asi nie...

nnn

1. mužské ramená / plecia

2. mierne zarastenú (vtedy je to najviac sexi) ale keď je to už moc dlhé oholiť

3. keď nie je umytý... zuby, cítiť prepotené tričko

4. veľké brucho

5. keby ma vôbec neuspokojoval asi nie ale ak by sa snažil a čo len niečo by dokázal tak určite ano

macka26

1.zadok
2.nieco medzi :D ale moze byt aj na hladko oholeny ale aj zarasteny niekolko dni...
3.muz ktory nevoni... celkovo.
4.rit
5.myslim ze hej

jankaaaaaaaaa

daklsiu vec ktoru mam "rada" je ak nechutny muz so zltymi zuba, smradlavym dychom, mastnymi vlasami, nestarajuci sa o seba, s postavou rozkysnuteho lajdaka pozaduje krasnu stihlu dokonalu slecnu , bez akejkolvek chybycky.. a tie menej pekne len ohovara a posmieva sa im ze ake su hrozne, nikdy by s nimi nic nemal a pod.
mam takeho znameho.. a neprekvapivo nemal este ani jeden vztah