Príznaky HIV

lolinka

feriNONO toto ako myslíš vážne či si len robíš srandu? Sheen vysadil lieky proti HIV a prešiel na zázračnú liečbu tohto doktora. Za týždeň mu výrazne stúpla hodnota vírusu v krvi a vrátil sa ku klasickej liečbe.

ferinono

Ten lekar sa vola Dr.Sam Chachoua,jeho ordinacia je : Jeunesse Institute MRF Corporation
5Ta Avenida 5-55 Ciudad de Guatemala, 01014
Guatemala, Centro America
Contact: Dr. E. Alves – Director
Na jeho webovej stranke ho mozno kontaktovat bohuzial len v anglictine.Vela je o nom aj na youtube.Na jeho webstranke je kompletny popis liecby a strasne vela uzitocnych informacii.Kto nevie anglicky pouzite google translate.

feriNONO

V Mexiku je lekar ktory sa zaobera liecenim HIV.Z kozieho mlieka vraj izoloval virus ktory vyslachtil tak ze zerie virus HIV ale pre cloveka je neskodny.Charlie Sheen sa podrobil tejto liecbe a deklaruje ze je uplne HivNegativ.Je aj na nete z doktorom OZ.Len v anglictine.Neviem co je na tom pravdy ale dr.OZ tam telefonuje s tymto lekarom z mexika a ten to potvrdil ako fakt! Kolkotreba cakat na takyto liek vsak nevieme.Zatial to je pravdepodobne len pre bohacov.

feriNONO

V Mexiku je lekar ktory sa zaobera liecenim HIV.Z kozieho mlieka vraj izoloval virus ktory vyslachtil tak ze zerie virus HIV ale pre cloveka je neskodny.Charlie Sheen sa podrobil tejto liecbe a deklaruje ze je uplne HivNegativ.Je aj na nete z doktorom OZ.Len v anglictine.Neviem co je na tom pravdy ale dr.OZ tam telefonuje s tymto lekarom z mexika a ten to potvrdil ako fakt! Kolkotreba cakat na takyto liek vsak nevieme.Zatial to je pravdepodobne len pre bohacov.

viktoriabb

I dont care tu jasne dokazujes ludsku obmedzenost. Ano ja som pozitivna ale to len preto pretoze ma nakazil neverny ex manzel. Treba si uvedomit ze voci hiv niesme nikto odolny a nieje to len choroba prostitutok a podobne ako ju ma kazdy zafixovanu v hlave. Staci sa nespravne zamilovat a bum zmeni sa ti cely zivot zo dna na den nemusis mat ani rizikovy styk s kadekym hocikedy. Aj tomu najvzornejsiemu a najlepsiemu cloveku sa to moze stat. Toto si treba uvedomit nie len odsudzovat.

I don't care

Nelutujem ludi ktori maju HIV. Nemaju mrd... len tak s hocikym. No a v dnesnej dobe ludia bez sexu nevydrzia ani mesiac, tak sa necudujem. No co uz, za chyby platime.

Hivka

Viktoriabb a unavena nie si? Ja sa citim dost casto unavená aj ked spím dost a neviem co proti tomu niekedy citim aj take " oslabene svalstvo "