chcem schudnut za 6 tyzdnov 5 kg

Daniela1975

ahoj, ja a amoje dve kolegyne nedame dopustit na Neeru, ak si o tom este nepocula, pozri si to cez google, detoxikacna kura Neera...ja som drzala trojdnovu, schudla som 4kg, potom som predla na nizkokaloricku stravu a nenabrala som naspat nic, kolegyna pri 10 dnovej schudla 8kg...hlad som nejako necitila, dost to zasytilo, cena 10 dnovej sa pohybuje od 41 eur do 48, najlacnejsiu som ju nasla na zelenyobchodik.sk

katarinka656

ahoj rebekka. mne sa už dávnejšie podarilo schudnúť, a doteraz si váhu udržiavam. nebolo to vela, ale poteší aj to. teraz by som chcela dať dole ešte 8 kg. ak chceš, môžeme ísť do toho spolu

MetallicA

na nete máš materiálu koľko chceš, prečo každá zakladá novú tému a chce tipy triky a neviemčo všetko? však čítaj iné fórá

Maoam

hlavne zlav zo svojich narokov, za 6 tyzdnov mozes dat dole 2-3 kila viac necakaj, ak nechces jojo efekt a hladovky a ine hluposti

talentmania

Mas tu x tem tak zacni tym ze nebudes leniva si to vsetko precitat.Prejde ti tym aj par hodin mozno aj par dni a nebudes mysliet na jedlo lebo sa neodtrhnes od Pc.