Nenávidia ma

Príspevok v téme: Nenávidia ma
Requiem

...Ahojte. V škole ma nenávidia. Dôvod je jednoduchý: som najlepšia žiačka na škole, rozumiem si s učiteľmi, vychádzam s nimi, nakoľko mám dosť vedomostí a som asi jediný človek, ktorý má na hodine záujem o niečo. Nehúlim, nefajčím, nepijem (už :P...)atď...NIE som bifľoška - mám proste dokonalú pamäť a síce pozor na hodinách nedávam, všetko sa mi tam akoby "zázrakom" fixuje...Proste mám dokonalé výsledky - ostatní zvyknú prepadať. Dokážem sa s učiteľmi rozprávať na odborné témy, nakoľko sa tomu venujem a zaujíma ma to. Som zvyknutá pekne poďakovať, poprosiť, nepapuľovať - proste som pre nich vtierka. Lenže mne na vzdelaní dosť záleží, narozdiel od nich a "nezváram" sa pred každou hodinou. Nesere ma to, že sa so mnou nebavia, mám ich na háku, skôr mi vadí, že mi robia zo školy peklo, každému hovoria, aká som ja vtierka, preto mám dobré výsledky lebo sa vtieram, zrejme závisť! Prišlo nám pár nových mladých príťažlivých profákov na odborné predmety. Holky sa na začiatku venovali notebooku, ja som si vzala knihu, ktorú nový profák doniesol, prečítala som dačo a keďže tam bola nejaká problematika, ktorú ovládam a niečomu som ale nechápala tak celkom, tak som šla za ním a rozprávali sme sa snáď pol hodiny o tom. Pak prišli hentie a hovoria že, "len s ňou sa rozprávate, poďte sa aj s nami" tak si prisadli a zaačali: Koľko máte rokov? Ste zadaní?...on zvrtol tému na to, čo radi z grafiky robíme vo voľnom čase a oni zas: "nóóó, z grafiky nič, ale vo voľnom čase sa venujeme..ehm,, iným činnostiam, všetci vieme akým :D" ...no jednoducho dovidenia zdravý rozum! Nepotrebujem svojich spolužiakov k životu, chcem len aby si ma nebrai do huby také k**vy ako sú oni a kvôli tomu, že oni takí nie sú som ja vadná... Čo robiť? :// (pardon sa vulgarizmy a mimochodom: II.roč. SŠ)

Requiem

povieš mi, skade máš že sa s nimi nebavím, urážam sa alebo niečo podobné? :D si trošku zadelila teraz...Cez prestávky sa spolu bežne smejeme, bavíme o povedzme nejakom filme alebo čo, občas dokonca u mňa hľadajú radu a ja ochotne vypočujem a snažím sa poradiť a povedať svoj názor, ktorý zvyknú uznať. Ale len keď sme sami, akonáhle sú spolu tak dovidenia. Keď to už pokladám za využívanie, kašlem na nich za čas... ale inak nie že by osm vždy sedela 10m od nich, mala sluchatka a študovala knihy. kdeže!

ja40

Najlepsie urobis,ak sa s nimi skamaratis a mas po probleme,najdi si aspon malu skupinku pomedzi nich a bude ti lahsie. Mohla by si ich motivovat a urcite by si ich aj primäla k tomu,aby sa nad sebou aspon zamysleli. Ak mas nejaku temu k ucivu,ktorej nerozumies tak ju rozober aj s ostatnymi,nielen s profakmi,pretoze vzdy sa najdu viaceri,ktori niecomu nerozumeju atd.
Oni ti viac menej zavidia,lebo vidia ako ta to bavi a ich este nie. Maju ine veci na robote,siju nimi hormony,ktore sa niekedy nedaju udrzat,no ty ich mas pekne na uzde. Mohla by si sa niekedy odviazat a ukazat im,ze aj ty si normalna baba,potom pochopia,ze ked je sranda je sranda,ale ked sa treba ucit,tak sa treba tomu aj venovat...

jajka001_

nejde mozno ani tak o to ze sa dobre ucis ale ze ich ignorujes. preto ta neznasaju lebo maju pocit ze sa povysujes nad nich. mozno maju blbe pubertalne reci ale skus s nimi sem tam pokecat...a neurazat sa ked si budu z teba utahovat ze si bifla

Requiem

no, ide o to: ja práveže mám bežne vymeškaných 300hodín, ospravedlnenky si píšem sama, a NAPRIEK tomu mám také výsledky - to ich štve! viete? nesedím v prvej lavici, poznámky si bežne ani nepíšem, ako hovorím, všetko sa mi do hlavy automaticky ukladá a ja za to "nemôžem" . Chápať? O výzor nejde, čo to s tým má.. som "metláčka", chodím furt v čiernom, striedam štyri outfity maximálne a maľujem si len obočie a riasenku...som proste magor do IT, mám to po starkom a strašne ma to zaujíma. Nerobím to preto, aby som bola bifľa, neviem ako to mám vysvetliť aby ste chápali tomu tak, ako to naozaj je ... :/

Maoam

z mojich byvalych spoluziakov su dnes najuspesnejsi ti uplne priemerni :-), ti sa vedia tak predat a fakt mnohi to dotiahli dost daleko, niektori sli studovat az v 28 :-DD, dovtedy makali, skusili svet a tak...a ti co prepadali, sa tiez vsetci uchytili, do jedneho, neboli blbi len mali taku fazu vtedy ze na vsetko kaslali, potom sa prebrali ked boli starsi a dnes domy postavene, dobra praca, uz aj deti :-DDDD

LETICIA

co my sme usli vacsia polovica a ta nasa veduca normalne zavolala na mobil triednej, ze sme utiekli, dala nam po neospravedlnenej, ona dostala vyzrat a tiez sa potom cudovala preco ju nema nikto rad:-D ja pravo v obchodnej cinnosti.

LETICIA

u nas na skole bola psychologicka a povedala, ze viac v zivote prerazi 3kar ako 1tkar, lebo 3kar skor rizkne, neboji sa ist do nicoho, mali sme jednu biflu, chvalili ju, lebo sa naspamat ucila strany, mala 1 a v realnom zivote tupa ako ....

Maoam

Leticia a este masove zdrhnutie zo skoly a potom navrat po 3-4 kusoch naspät, zohnuti popred branu, aby nik z okna nevidel :-DDDDD ach jo, co studujes Leticia?

Maoam

no redukcia zositov frcala aj u nas :-DDDDDDDD, ach uspesnost v zivote zavisi od mnohych faktorov, dobre znamky su len jeden z nich a niekedy skor brzdou ako nie...vsak vieme svoje, dolezite je rozvijat aj ine kvality a schopnosti a kazdy clovek je dobry v niecom inom, sprtky maju casto deficity inde a ti menej sikovni studenti vedia prekvapit ked sa nastupi do zamestnania, su flexibilnejsi, tvorivejsi, vykonnejsi...vsak kazdy ma svoje schopnosti