Trojklanny nerv!!!!

vilaamalka20

dali mi na to antibiotika ale už si nepamatam ake, len viem že mi ich predpísala krčna a bola som asi cca 2 tyždne PN a len som nežala v teplučku a prešlo ma do vdaka bohu

- mira

Mila, víla, samozrejme že od prievanu, Veď keby lekári poukazovali na skutočnú príčinu chorôb, čo by zarobili ?
Mala som to aj ja. Poznám tie príšerné bolesti. Človej je síce háklivý na prievan v tom čase, ale tak isto som bola háklivá na takmer všetko, bála som sa niečo zjesť, pohnúť hlavou, napiť sa ... Bolo to po lete, keď som sa napchávala zmrzlinami, melónmi a iným ovocím a sladkosťami.

mayusik

ahojte, dakujem za rady...

No neviem ci jej teraz daju antibiotika na tu chemo, ci jej to vlastne bude zaberat.

-mira a preco ani ovocie? ani dzusy potom?

vdaka vam.

kiki :D

áno dá sa to liečiť ale čo najskôr lebo môžu byť z toho dosť veľké problémy...môj priateľ to mal a dali mu na to tuším antibiotiká a nemohol chodiť von, musel byť v teple

mayusik

Este nebola, ale chysta sa... situaciu komplikuje jej momentalny stav, mala nador na hrubom creve a berie chemo tak sa citi dost zle a este toto do toho :((

Chcela som len vediet ci sa s tym niekto stretol a ci sa to da uplne vyliecit...

citala som o tom ale nikde sa velmi nepise, ci sa to da vyliecit...