naco je vysoka skola

talentmania

gugil cmuk:D))Ja sa nemusim vyhovarat ja netvrdim o sebe aka som uzastna a inteligentna a co aj ja mam chyby a som len clovek tak sa maj v zahranici krasne alebo vlastne ako ty chces a cakaj na svoju odpoved v tejto teme po kt.tak tuzis:D)):D)))Ja sa nerada hadam a ty mi za to ani nestojis a tvoje urazky su trapne ale ak ti to zdvihne tvoje ego kludne taky chlap vy vazne nestoji ani za komentar.A napisal si mi ze zbohom tak co sa ozivas?

Aja02

gugil: Ja napr. tiež neviem na čo je VŠ. Pomaly naozaj stráca význam. Hodnota titulu každým rokom klesá a je naozaj smutné, že sa na VŠ dostane aj človek, ktorý ledva zmaturoval. No ja sa na VŠ nechystám. Nemám prečo. Vlastne na to nevidím ani jeden jediný dôvod. Určite nepodceňujem ľudí s VŠ, ale úprimne povedané, ak mi niekto povie, že vyštudoval alebo študuje na VŠ, tak tomu neprikladám žiadnu váhu. A možno tu nahnevám mnohých ľudí, ale ak by sa zrušilo externé štúdium a vzali by sa tituly tým ľudom, ktorí vyštudovali externe, tak by snáď polovica ľudí, čo má dnes titul zostala bez neho. :-D No čo. Ani sa nečudujem, že to tu vyzerá tak, ako to tu vyzerá. Slovensko= Banánová republika. :-D

bingham

:DDD..ale takto to je...druhy stupen...vacsinou zacinali...na pomocnych...aspon na mojej zs...to tak bolo...a na strednej...uz bolo dobre...ale zas tam boli hulici... :DD

talentmania

Chudatko moje male:(
Hlavne nak vydrzi do druheho rocnika tam uz sa dostane mozno jediny:))):)))Teda dufam :o)

talentmania

No este ze tak inak uz by sme mali asi vsetci smolu sa dostat na VS:)))
Pomali uz zacina v triede vynikat biele dieta:D))
Boze moj bude ako albin:))

talentmania

Ja neviem podla mna kym moje dieta vyrastie tak uz vysoka skola bude uplne ze normalka.Najma pre deti kt.maju moznost byvania v mestach kde su VS.Aj ked netvrdim ze mozno aj s titulom budu ludia pracovat na stvabach:))No a presne stastie na lepsiu pracu budu mat len ty tlacenkovi:D))

jajka001

vš pre kazdeho je dobra na to, ze ked chceme dosadit na vyznamny post tlacenku, nie je problem aby dotycny mal vš aj ked ma iq hupacieho konika.