Na akú školu by ste dali svoje dieťa/dcéru/

lerry

Ja som chodila technickú VŠ - STU a mala som problém s matematikou, musela som chodiť na doučovanie, na strednú som chodila na stavebnú priemyslovku. Gymnazisti problém s matikou nikdy nemali, lenze odborné predmety zase si dosť tažšie zvykali (chodila som na architektúru). Teraz uz mam 2 roky po skole a som spokojna. Rozpravala som sa ai pred mesiacom s mojou triednou, ktora hovorila ze dnes uz nemaju priemyslovky taku uroven ako este pred 5-7 rokmi, musia bojovat o ziakov=peniaze.

Musim povedat ze mne sa uctovnictvo nezda byt velmi tazke. Moja mama si v 45 spravila rekvalifikacny kurz a teraz podnika a robi uctovnictvo roznym firmam. Nema ziadnu vysoku skolu, ma strednu zdravotnu. Chcela ist na strednu skolu ekonomicku (teraz sa to vola OA), lenze chodila do kostola a z jej triedy isli uz dve dievcata (ateistky), takze o OA mohla len snivat.

xy:)

co ci je zle :D Leticia, nepatrim medzi tych, co sa ohanaju vyskami, moja vs je uplne mimo temy, lepsie spravat nebudes tak ci tak (teda, ason myslim:), kebyze si chcem zverejnit CV, tak urcite nie tu
inko mas pravdu, idem sa najest :D

LETICIA

xy ale ved mozes normalne napisat, ci? nieco zle?

jankaaaa to mas pravdu ide aj o pripravu ako napisat tam test, ale gymnazialne ucivo je number one, tak potom nechapem co sa stalo.

xy:)

decko z gympla moze ist kamkolvek, zalezi, na co sa specializuje. a nepotrebuje doucovania - to je ta vyhoda. to tu cely cas hovorim. a moja vs ta naozaj zaujimat nemusi, neviem, naco by ti to bolo.

jankaaaaaaaa

dieta v 14 rokoch este nieje natolko vyspele aby sa samo mohlo rozhodnut ze co ist studovat. ale jasne ze ak ma o tom predstavu co ho bavi, tak nech si vberie, ale rodicia dieta musia usmernit a pomoct mu s vyberom ak sa same nevie rozhodnut

jankaaaaaaaa

leticia OA urcite nieje tazsia ako gymnazium..
a to ze teba zobrali a kamosku nie, tak nijako to nesuvisi s narocnostou skoly ale skor s pripravou na prijimacky a zznamkami na vysvedceni

LETICIA

a este dost zly nadpis, na aku skolu by ste dali dieta, to dieta si ma samo zvolit skolu, nie rodicia, mna tak nasi nutili na gymnazium a becala som doma tyzden, ze ja tam nejdem.