Behanie - chudnutie

Príspevok v téme: Behanie - chudnutie
malystromcek

Ahojte :-) chcem sa podelit o moju skusenost,,,mam 20, 170 cm 68 kg a zacala som behat, kazdy den hodinu, domov pridem uplne spotena ale zaroven stastna a naplnena endorfinami ze som to zase zvladla :-) je to uz cca 2 tyzdne, 2-3 dni beh, 1 den prestavka (hlavne ked som citila trochu pretazene koleno) pitny rezim mam 4-5 litrov cistej vody/zeleneho caju,,,strasne ma to chytilo, je to super, aj s kondickou nemam problem, len ide o to ze este nevidim vysledky na svojom tele a viacmenej ani na vahe :) chcela by som dat dole 5-8 kg no dolezitejsie nez tie cisla je to ze zlepsenie chcem na sebe VIDIET ! :) a teda vyformovat si postavu tak KEDY SA UZ DOSTAVIA TIE VYSLEDKY ?? :))

pmaster

neviem ci to jedlo patrilo mne ale stravujem sa ranajky klasika domace rano 2rozky alebo 2 krajce chleba s maslom, sunkou/salamou a zelenina, obed iba restauracne ine nestiham a vecera doma co pride pricom sa snazim jest do 1800 najneskor 1900

User_37597

pmaster
nezabudaj na to ze je rozdiel zena a je rozdiel chlap.je rozdiel 70kg a je rozdiel 130.
takze to ze ty vidis pri zdravom chudnuti na sebe vysledky uz napr po tyzdni je normalne lebo mas naozaj velku nadvahu + si chlap a rychlejsie spalujes ako zeny.myslim ze toto je jedna nespravodliva podpasovka od prirody :D

pmaster

heh mno ci zrata alebo nie teraz idem nato inou formou snazim sa viac spalovat tuk ako svalovu hmotu takze teraz idem nato pomalsie nepoveim ze sa neda rychlesie mno nechem

PS: srry za tolko mojich sprav, pouzivam operu a ak dam refres temy tak sem nahodi spravu ktoru som sem napisal

pmaster

no ja som zacal chudnut 136kg v novembri, behat som zacal az zima dovolila cize neaky marec/april a zaciatkom juna som mal vahu 84kg, takze mi tu nepsiste ze sa to neda a nevydno vysledky samozrejme ze som nato zanevrel a vaha sa mi vratila to co som pisal je spred 6rokov. teraz som sa podujal opat mal som 134 opat v novembri a teraz mam okolo 115kg idem nato pomalsie a este som beahat ani nezacal takze planujem behat a pojde to dole este lepsie.

ps: neupieram si nic ziadne jedlo, ak napisem ze si vecer okolo 1900 davam povatsine slaninku tak ma ukamenujete, ale je to tak a upresnim mam vysku cca 184cm

xdanielax

preco by sme ta mali kamenovat. ved ty si raz budes nadavat sam. taketo vykyvy s vahou plus jedenie vsetkeho co ti pride pod ruku.. telo ti to zrata. naco by sme sa my namahali.

pmaster

no ja som zacal chudnut 136kg v novembri, behat som zacal az zima dovolila cize neaky marec/april a zaciatkom juna som mal vahu 84kg, takze mi tu nepsiste ze sa to neda a nevydno vysledky samozrejme ze som nato zanevrel a vaha sa mi vratila to co som pisal je spred 6rokov. teraz som sa podujal opat mal som 134 opat v novembri a teraz mam okolo 115kg idem nato pomalsie a este som beahat ani nezacal takze planujem behat a pojde to dole este lepsie.

ps: neupieram si nic ziadne jedlo, ak napisem ze si vecer okolo 1900 davam povatsine slaninku tak ma ukamenujete, ale je to tak a upresnim mam vysku cca 184cm

User_37597

ahoj stromcek..asi si moc poburena mojim prvym prispevkom..sorry videla som to tak tak som to tak aj napisala.vies behas len dva tyzdne a pytas sa kedy nieco bude vidiet..vies niesom jasnovidka a 10 kil som si len vymyslela nie videla v tvojom texte.ale ide o to ze mi nevieme ako vyzeras,nevieme stavbu tvojho tela rovnako nevieme o tebe vobec nic a ty sa pytas kedy asi?na to odpoved neexistuje.vsetko je len priblizne ale ako vies kazdy clovek ma ine telo a kazde telo aj inak reaguje.
rozmyslam ze sa premenujem na tu expertku lebo nejak sa vam to zapacilo :D