Chodím ako gay

Príspevok v téme: Chodím ako gay
SamG

mám dosť neobvyklý problém. Už od 15 rokov chodím ako gay a veľa ľudí mi to neustále hovorí je to nepríjemné rovnako aj čo sa týka vzťahov je to nepríjemné a robí to problémy. Chcem podotknúť že gay nie som ani prinajmenšom ani Bi ani nič podobné čisto hetero.

Ak by niekto vedel čo s tým robiť, na koho sa obrátiť tak nech prosím poradí. (pretože ja ani neviem za akým doktorom s tým ísť pretože ani neviem či je to nejaká porucha alebo čo)

osobne som pre to aby som chodil normálne spravil všetko čo bolo v mojich silách. Čím viac sa snažím chodiť normálne tým viac chodím priteplene. Vážne tomu nechápem. Posilujem behám plavam som myslel ze by to mohlo pomocť ale nič. Jednoducho neviem čo to spôsobolo ani ako z toho von.

jajka001_

ale šak to je uplna blbost. ako chodi gay? ja neviem.
jedine co by ti mohlo pomoct tak liecba hormonmi nech si nadopovany testosteronom.
nevyrastal si v spolocnosti samych zien?
alebo zacni chodit do krcmy, tam odkukavaj tie "chlapske" maniere. asi sa chovas prejemnele.

SG

za prvé:
nemám 15 mám 30

za druhé:
gay nie som

za tretie:
ďakujem za pochopenie a pomoc. Robiť si srandu z trapenia druhého. Niektorí z vás môžu byť na seba hrdy že jajka.

neviem ako chodí gay. Strašne veľa ľudí mi to ale povedalo že tak chodím. Ale skôr než si začnete robiť zas srandu skúste sa trošku vcítiť aj do mňa ako sa asi cítim ja. Vravím že je to nepríjemné a narúša to aj vzťahy. Zoberte si že by sa vašej priateľke jej známi ktorý ma nepoznajú neustále sa pýtali že to čo s tebou bolo za gaya.

alebo niekoho spoznate a on vám potom povie že si myslel že som gay a keď sa spýtam prečo tak odpoveď je pretože tak priteplene chodíš.

waldosinka

Mas len 15... to sa vstreba neboj... skus si z tych ostatnych spravit srandu.. ze ci zavidia... alebo nieco neviem... alebo skus si najst dievca.... :-)